27 Ocak 2021 Çarşamba / 13 CemaziyelAhir 1442
Gece modu

AUZEF sınav sonuçları açıklandı! AUZEF sınav sonuç ekranı

AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı? sorusunun yanıtı tüm öğrenciler tarafından merak ediliyor. Heyecanla beklenen AUZEF sınav sonuçları erişime açıldı. İstanbul Üniversitesi'nin açık ve uzaktan eğitim fakültesi olan AUZEF ilk vize sınavları 23 Kasım ve 24 Kasım tarihlerinde gerçekleştirildi. Sınavların ardından gözler sonuçların açıklanacağı tarihe çevrilmişti.

17 Ocak 2020 Cuma 09:26 - Güncelleme: 17 Ocak 2020 Cuma 09:26
AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı? sorusunun yanıtı tüm AUZEF öğrencileri tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyordu. AUZEF sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi.  İstanbul Üniversitesi'nin açık ve uzaktan eğitim fakültesi olan AUZEF ilk vize sınavları 23 Kasım ve 24 Kasım tarihlerinde yapıldı. Vize sınavlarının tamamlanmasının ardından gözler sonuçların açıklanacağı tarihe çevrildi. AUZEF sınav sonuçları erişime açıldı. 
 
AUZEF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?
2019-2020 AUZEF vize sonuçları açıklandı. 
 

AUZEF SINAV SONUÇLARI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 
AUZEF SINAV SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?
AUZEF sonuçları, öğrenme yönetim sistemi (açıköğretim öğrencileri için https://acikogretim.istanbul.edu.tr , uzaktan öğretim öğrencileri için http://ue.istanbul.edu.tr ) üzerinden açıklanıyor. Öğrenciler, Öğrenci Otomasyon Sistemi'ne (AKSİS) giriş yaparak sol sütundaki "SINAVLARIM" sekmesini takip ederek notlarına ulaşabilecek. 
 
ARA SINAV SORULARINA İTİRAZ EDİLEBİLİR Mİ?
İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi Eğitim Öğretim ve Sınav Yönetmeliği 21. Maddesine Göre;
 

 
"Sınavlara ve sonuçlara itiraz MADDE 21 –
 
Sınav sorularına itiraz, sınavların bitiminden itibaren; sınav sonuçlarına itiraz ise sonuçların ilanından itibaren 2 (iki) iş günü içinde Dekanlığa yazılı veya elektronik ortamda yapılır.
 
Belirlenen süreler dışında ve başka mercilere yapılan itirazlar dikkate alınmaz.
 
İtirazlar, Dekanlıkça incelenip sonuçlandırılır.
 
Sınav sonuçlarına itiraz maddî hata yönünden incelenir. Cevap kâğıdı öğrenciye verilmez."
 
İlgili yönetmeliğe buradan ulaşabilirsiniz.
 
Sınav süresi içerisinde sınavın gerçekleştirildiği salonda, salon görevlisine bildirilen soru itirazının tutanağa işlenmesi sırasında soru numarası/kitapçık türü/kitapçık kodu/sorun türü bilgileri belirtilmezse ilgili itiraz kabul edilmez.