08 Mart 2021 Pazartesi / 24 Recep 1442
Gece modu

Petrol Ofisi, hizmet ağını genişletiyor

Petrol ofisi, diyarbakır, malatya ve kırklareli-babaeski merkezli olmak üzere 3 yeni madeni yağ distribütörünü bünyesine kattı. petrol ofisi’nin büyüyen hizmet ağı kapsamında açılan distribütörlükler, maxima ve maximus motor yağları başta olmak üzere tüm otomotiv grubu yağları, endüstriyel ihtiyaçlara uygun yağlar, dişli yağları ve greslerden oluşan 300’e yakın ürün çeşidi ile müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak.

29 Aralık 2013 Pazar 07:00 - Güncelleme: 29 Aralık 2013 Pazar 11:20

Konuya ilişkin açıklama yapan omv petrol ofisi madeni yağlar grup müdürü ulvi kılıç, 3 yıldır sektör liderliğini koruduklarını ve bu başarıda güçlü iş ortaklarının büyük rolü olduğunu belirtti. kılıç ayrıca “petrol ofisi madeni yağları’nın bugünkü başarısının ardında doğru stratejinin belirlenmesi ve bu stratejinin adım adım uygulanması yatmaktadır. yapılan her iş ve atılan her adım bu strateji süzgecinden geçiriliyor. petrol ofisi olarak her zaman ‘müşteri’ odaklı bir yaklaşım sergiledik. müşterilerimize yakın olmak, talep ve ihtiyaçlarını iyi anlamak, onlara değer yaratan ürün ve hizmetler sunmak için çalıştık.

26 ülkeye ihracat

Yeni işbirliklerimiz ile bu strateji hedefinde ilerliyor, hizmet ağımızı her gün daha da büyütüyoruz” şeklinde konuştu. ulvi kılıç, türkiye çapında 28 distribütörün işbirliği ile hizmet verdiklerini de sözlerine ekledi. türkiye madeni yağ pazarının lideri petrol ofisi, İzmit-derince’de bulunan, yılda toplam 140 bin ton üretim kapasitesine sahip fabrikasında ürettiği madeni yağ ve gres ürünlerini; yurt geneline dağılmış petrol ofisi akaryakıt istasyonları, maxima yağ değişim merkezleri ve yaygın distribütör ağı sayesinde ulaştığı 15 bini aşkın satış noktasında müşterilerine ulaştırıyor. aynı zamanda, doğrudan petrol ofisi tarafından da kamu ve özel sektör kuruluşları ile yetkili otomotiv servislerine satılmakta olan petrol ofisi madeni yağları, türkiye pazarının yanı sıra başta rusya, ırak, kktc, azerbaycan, libya, gürcistan, türkmenistan, yunanistan, makedonya ve bosna hersek olmak üzere avrupa, afrika ve ortadoğu’da 26 ülkeye ihraç ediliyor. petrol ofisi yılda yaklaşık 10 bin ton madeni yağ ihracatı gerçekleştiriyor.