TOKİ Kayaşehir son dakika kura sonuçları listesi sorgulama sayfası!

TOKİ Başakşehir Kayaşehir kura sonuçları açıklandı.Sabah 10:00 itibari ile başlayan kura çekilişi gece yarısına yakın sona ererken toplam 2 bin 338 adet 2+1 hak sahibi ve 250 yedek hak sahibi belirlendi.

25 Haziran 2019 Salı 13:51 - Güncelleme: 28 Haziran 2019 Cuma 11:03

TOKİ Başakşehir Kayaşehir son dakika kura sonuçları açıklandı. Merakla beklenen 27 Haziran TOKİ Başakşehir Kayaşehir çekilişi az önce açıklandı. Kayaşehir  2+1 kura sonuçları isim listesi belirlenmişti. Sabah 10:00 itibari ile başlayan kura çekilişi gece yarısına yakın sona ererken toplam 2 bin 338 adet 2+1 hak sahibi ve 250 yedek hak sahibi belirlendi. TOKİ'den çekilen kura sonrası hak sahibi olmanızın ardından gerekli belgeler ile işlemlerinize devam edeceksiniz. Yapılan sözleşmenin ardından, gerekli işlemleri yapabilmeniz için o konutlar için ilan tarihi yayınlanacaktır. TOKİ Kayaşehir 3+1’in listesi ve canlı yayını sitemizden takip edebilirsiniz. İşte haberimizin ayrıntıları…

 

TOKİ KAYAŞEHİR 2+1 SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

TOKİ İSTANBUL KURA ÇEKİLİŞLERİ SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

TOKİ İSTANBUL EVLERİ KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

 

TOKİ BAŞAKŞEHİR KAYABAŞA PROJESİ KURA ÇEKİLİŞİ TARİHİ NE ZAMAN? KURA SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

TOKİ Başakşehir Kayabaşı kura sonuçları 26 - 27 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılacak.

İlk kura çekilişi TOKİ Başakşehir Kayabaşı 2+1 konut kura sonuçları için 26 Haziran tarihinde çekilecek. Ardından TOKİ Başakşehir Kayabaşı 3+1 kura sonuçları için 27 Haziran tarihinde ikinci çekiliş yapılacak.

Çekiliş kapsamında satışa sunulan TOKİ alt gelir grubu 2+1 konut projesi için hak sahipleri belirlenirken kura çekilişi Canlı Yayın ile an be an ev için başvuruda bulunan kişilere aktarılacak.

TOKİ Başakşehir Kayabaşı 3+1 kura çekilişi 27 Haziran 2019 tarihinde Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi Fatih İstanbul adresinde yapılacak. Kura çekilişi saat 10:00'da gerçekleşecek.

TOKİ Silivri Alipaşa kura tarihi 28 Haziran 2019 olarak açıklandı.

Tuzla TOKİ projesi için 500 konutluk kontenjan ayırmıştı. 500 konut için hak sahipleri 1 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

Başakşehir Ayazma TOKİ projesi için 311 konut için kura tarihi 2 Temmuz 2019 olarak açıklandı.

TOKİ BAŞAKŞEHİR HOŞDERE ÇEKİLİŞİ NE ZAMA YAPILACAK, KURA SONUÇLARI NE ZAMA AÇIKLANACAK?

Başakşehir Hoşdere TOKİ projesi için kura tarihi 2 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

TOKİ BAŞAKŞEHİR KAYABAŞA SOSYAL KONUT PROJESİNE KAÇ KİŞİ BAŞVURDU?

Satışa sunulan toplam 4 Bin 467 adet konut için yapılan toplam başvuru sayısı 157 bin 474 kişi olarak açıklandı.

TOKİ alt gelir grubu 2+1 konutlardan 2 bin 338 adet, orta gelir grubu 3+1 konutlardan ise 2 bin 129 adet olmak üzere toplamda 4 bin 467 adet konut için hak sahipleri yapılacak kura çekilişi ile belirlenecek.

ZİRAAT BANKASI TOKİ BAŞVURUSU

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ); ülke genelinde alt ve orta gelir grubuna yönelik konutları, gerekli hizmet birimlerini ve altyapılarını, modern kentleşmenin tüm unsurlarını kapsayan bir anlayışla tamamlayarak sunmayı amaçlamaktadır.

TOKİ ile yapılan protokol kapsamında Ziraat Bankası olarak müşterilerimize, TOKİ projelerinin başvuru aşamasından tapu teslimine kadar olan bu süreçte; başvuru toplama, konut satış, konut teslim, konut ve DASK sigortası, devir, taksit tahsilâtı, borç kapama ve tapu teslimi işlemlerinde aracılık hizmeti vermekteyiz.

TOKİ'nin Ziraat Bankası aracılığıyla açık satışı duyurulan projelerden konut / iş yeri satın almak isterseniz TOKİ'ninİnternet sitesinden şartları öğrenmek için tıklayınız.(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) Ziraat Bankası aracılığıyla açık satışı duyurulan projelerden konut/işyeri satın almak isterseniz, belirtilen şartları taşımanız hâlinde, size en yakın şubemize T.C. kimlik numaralı nüfus cüzdanınızla müracaat etmeniz yeterlidir.

Satın almak istediğiniz konut / iş yerini TOKİ'nin web sitesinden veya proje mahallinden belirleyip en yakın şubemize gelin.

Şubelerimizde işlemleriniz vadesiz hesap üzerinden yapıldığından, hesabınız yoksa vadesiz hesabınız açılır; peşinat bedeli, vergi ve komisyon tutarı; vadesiz hesabınıza yatırılıp gayrimenkul satış işleminiz, çok kısa bir sürede gerçekleştirilir.

VEKALETNAMEMDE NELER YER ALMALI?

Vekâletname ile işlem yapmak isterseniz, noter kanalıyla düzenlenecek vekâletnamede aşağıdaki hususların bulunması gerekmektedir:

TOKİ Başkanlığınca satışa sunulan konutlardan satın almak üzere başvuruda bulunma,

Konut seçme,

Gayrimenkul satış sözleşmesi imzalama,

Satın almış olduğum konutun peşinatını ödeme ve borçlanma,

Taksitlerini yatırma,

Konutu teslim alma,

Damga Vergisi, KDV, banka komisyonu ve diğer masrafları yatırma,

Konut seçim, konut teslim tutanağı, konut tespit föyünü ve bu husustaki tüm evrakları imzalama, Konutu üçüncü kişilere devretmeye.

TOKİ KONUTUNU NASIL TESLİM ALACAĞIM?

TOKİ'den satın almış olduğunuz gayrimenkulünüzün teslimatı için projenin temerküzü olan şubemizden; Konutun KDV'sini yatırmanız,

KDV faturası, KDV ödeme dekontu ve Gayrimenkul Satış Sözleşmenizin fotokopisi ile şantiyeye gitmeniz gerekmektedir.

TOKİ TAKSİTLERİMİ NASIL ÖDEYECEĞİM

Vadesiz hesabınızda bakiyeniz yeterli olduğu sürece taksitleriniz otomatik olarak tahsil edilmektedir. Taksit tutarınızı T.C. kimlik veya hesap numaranızla tüm şubelerimizden öğrenebilir ve yatırabilirsiniz.

 

Evlat nöbeti sürüyor

Başkan Erdoğan'dan Fatih Portakal hakkında suç duyurusu
Başkan Erdoğan'dan Fatih Portakal hakkında suç duyurusu

Başkan Erdoğan'dan Fatih Portakal hakkında suç duyurusu

'Yamyamlarda var bu yöntem, başka kimsede yok'
'Yamyamlarda var bu yöntem, başka kimsede yok'

'Yamyamlarda var bu yöntem, başka kimsede yok'

Müslümanları yanlış tanımışız
Müslümanları yanlış tanımışız

Müslümanları yanlış tanımışız

FOX, her yerde FOX... ABD'de 'aldatıcı yayın' gerekçesiyle dava açıldı
FOX, her yerde FOX... ABD'de 'aldatıcı yayın' gerekçesiyle dava açıldı

FOX, her yerde FOX... ABD'de 'aldatıcı yayın' gerekçesiyle dava açıldı