16 Ağustos 2022 Salı / 19 Muharrem 1444

TOKİ Arnavutköy 3+1 kura sonucu açıklandı! Arnavutköy TOKİ kazanalar listesi

TOKİ Arnavutköy 3+1 kura sonucu açıklandı mı? sorusunun yanıtı projeye başvuru yapan tüm vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Dün TOKİ Arnavutköy projesinde yer alan 3+1 konutlar için kura çekilişi yapıldı. Kura sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Kura vatandaşların katılımına kapalı olup, internet üzerinden canlı olarak takip edilebiliyor. TOKİ Arnavutköy kura sonucuna dair merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.

20 Mart 2020 Cuma 10:08 - Güncelleme:

TOKİ kura canlı yayın kanalları tüm TOKİ projelerine başvuru yapan vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. TOKİ Arnavutköy 3+1 kura çekimi için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Dün TOKİ Arnavutköy projesinde yer alan 3+1 konutlar için kura çekilişi yapıldı. TOKİ Arnavutköy'ün 3+1 dairelerine başvuran İstanbullular büyük bir heyecanla sonuçların açıklanmasını bekliyorlar. TOKİ Arnavutköy kurasına dair merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.

TOKİ KURA CANLI YAYIN İZLEME LİNKİ:

TOKİ kura çekilişi canlı yayınları TOKİ'nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden takip edilebiliyor.

TOKİ CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TOKİ ARNAVUTKÖY 3+1 KURA SONUCU AÇIKLANDI!

TOKİ Arnavutköy 3+1 kura sonucu açıklandı.

3+1 KURA SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ

TOKİ ARNAVUTKÖY SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

TOKİ kura sonuçları için isim listesi, çekilişin hemen ardından listelerin derlenmesi ve sisteme yüklenmesiyle birlikte E-Devlet üzerinden erişime açılacak. Kuraya katılan vatandaşlar, detayları buradan öğrenebilecek.

SÖZLEŞME NASIL İMZALANACAK?

Konut belirleme kurası ile konutu belli olan alıcılar İdarenin belirleyeceği ve ilan edeceği tarihlerde Bankada (Sözleşme imzalanacak Şubeler daha sonra ilan edilecektir.) Gayrimenkul Satış Sözleşmesi ve kredi kullanım işlemlerini gerçekleştireceklerdir.

Sözleşme imzalama aşamasında;

Nüfus Müdürlüğünden adrese dayalı kayıt sistemine göre alınacak olan Proje bulunduğu il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ettiğini kanıtlayacak belge,

Hane halkı gelirinin en fazla net 5.500 TL (İstanbul için 6.000 TL) olduğunu kanıtlayan gelir belgeleri,

Gerekli görüldüğünde istenebilecek ek belgeler ile birlikte ilan edilen tarihlerde ibraz ederek başvuru şartlarına sahip olduklarını kanıtlayacaklardır.