03 Mart 2021 Çarşamba / 19 Recep 1442
Gece modu

Babacan Holding tüm ticari üniteleri için ön talep toplanmaya başladı

Güvenilir ve lüks konut projelerini hayata geçiren Babacan Holding, projelerinde yer alan tüm ticari üniteleri için 22 Eylül- 12 Ekim tarihleri arasında ön talep toplayacak. Çok avantajlı fiyat ve ödeme koşullarıyla inşaat sektöründe bir ilke imza atacak olan Babacan Holding, böylece yatırımcılara büyük bir ticaret teşviği sağlamış olacak.

22 Eylül 2017 Cuma 07:00 - Güncelleme: 22 Eylül 2017 Cuma 14:42

Babacan Holding projelerinde yer alan ticari üniteler için ön talep toplanmaya başladı. Babacan Holding tarafından hayata geçirilen ‘Babacan Premium’, ‘Babacan Port Royal’, ‘Babacan Palace’ ve ‘Crown Deluxe’ projelerinde toplam 100 adet ticari ünite bulunuyor.

Projelerine hem yerli, hem de yabancı yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiğini vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, yoğun talep nedeniyle ticari üniteleri satışa çıkarmaya karar verdiklerini açıkladı.

Yüksek prim getirisine sahip

Mehmet Babacan, “Beylikdüzü E-5 üzerinde konumlanan Babacan Premium’ ve ‘Babacan Palace’ Yeşilköy Atatürk Havalimanın karşısında yükselen ‘Babacan Port Royal’, Bahçeşehir Esenkent’te yer alan ‘Crown Deluxe’ projelerimizde toplam 100 adet ticari ünitemiz bulunuyor. Hızla gelişen bölgelerde hayata geçirdiğimiz projelerimiz, bulundukları lokasyon itibariyle her geçen gün daha da değerleniyor. Babacan Holding olarak böylece yatırımcılara büyük ticaret teşviği sağlıyoruz. Ticari ünitelerimizin lansmanı öncesinde ön talep toplamaya başladık. Yüksek prim getirisine sahip bu değerli lokasyonlarda yer almak isteyen yatırımcılar her zaman kazançlı çıkacaklardır. Yatırımcılar çok yakında lansmanını gerçekleştireceğimiz ticari ünitelerimizde kısa bir süreliğine sunmuş olduğumuz fiyat ve ödeme avantajlarından yararlanmak için bu fırsatı kaçırmamalı” diye konuştu.