08 Temmuz 2020 Çarşamba / 17 Zilkade 1441
Gece modu

10 Ekim Perşembe reyting sonuçları açıklandı! Mucize Doktor, Bir Zamanlar Çukurova reyting sıralaması! İşte zirvenin sahibi

10 Ekim Perşembe reyting sonuçları açıklandı mı? sorusunun yanıtı merak ediliyor. Mucize Doktor, Bir Zamanlar Çukurova reyting sıralaması yoğun olarak araştırılıyor. Bu akşam Fox Tv'de Mucize Doktor, Atv'de Bir Zamanlar Çukurova, Kanal D'de Arka Sokaklar, Tv8'de MasterChef Türkiye yapımları ekranlara gelecek. Yeni bölümlerin yayınlanmasının ardından reyting sıralamasında kimin zirvede olduğu belli oldu. 10 Ekim Perşembe reyting sonuçlarına haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz. İşte tüm detaylar..

11 Ekim 2019 Cuma  10:24 - Güncelleme: 11 Ekim 2019 Cuma 10:24
10 Ekim Perşembe reyting sonuçları açıklandı mı? Mucize Doktor, Bir Zamanlar Çukurova reyting sıralaması belli mi? gibi soruların yanıtları tüm televizyon takipçileri tarafından merak ediliyor. Bu akşam Fox Tv'de Mucize Doktor, Atv'de Bir Zamanlar Çukurova, Kanal D'de Arka Sokaklar, Tv8'de MasterChef Türkiye yapımları ekranlara geldi. Yeni bölümlerin yayınlanmasının ardından reyting birincisi belli oldu.10 Ekim Perşembe reyting sonuçlarına haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz. İşte tüm merak edilenler.. 
 
10 EKİM PERŞEMBE REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI MI? 
 
TOTAL 
 

 
 
AB
 

 
 
ABC
 

 
 
3 EKİM PERŞEMBE (GEÇEN HAFTA) REYTİNG SONUÇLARI 
 
TOTAL 

 
AB
 

 
ABC