02 Mart 2021 Salı / 18 Recep 1442
Gece modu

22 Eylül reyting sonuçları belli oldu! MasterChef Türkiye mi, Aşk Ağlatır mı, Kimse Bilmez mi kim birinci? İşte zirvedeki isim!

22 Eylül reyting sıralaması belli oldu mu? MasterChef Türkiye mi, Aşk Ağlatır mı, Kimse Bilmez mi kim birinci? tüm televizyon izleyicileri tarafından merak ediliyor. Bu akşam Tv8'de MasterChef Türkiye, Show Tv'de Aşk Ağlatır, Atv'de Kimse Bilmez, Kanal D'de Çok Güzel Hareketler 2 ve Star Tv'de John Wick 2 izleyiciler ile buluştu.Yeni bölümlerin ekrana gelmesinin ardından reyting birincisi açıklandı. 22 Eylül reyting sonuçlarına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.

23 Eylül 2019 Pazartesi 10:45 - Güncelleme: 23 Eylül 2019 Pazartesi 10:45
22 Eylül reyting sıralaması belli oldu mu? MasterChef Türkiye mi, Aşk Ağlatır mı, Kimse Bilmez mi kim birinci? sorularının yanıtları tüm televizyon takipçileri tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Bu akşam Tv8'de MasterChef Türkiye, Show Tv'de Aşk Ağlatır, Atv'de Kimse Bilmez, Kanal D'de Çok Güzel Hareketler 2 ve Star Tv'de John Wick 2 ekranlara geldi. 22 Eylül reyting sonuçlarına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. 
 
22 EYLÜL REYTİNG SIRALAMASI BELLİ OLDU MU? 
 
 
TOTAL 

 
 
AB
 
 
 
ABC

 
 
GEÇEN HAFTA (15 EYLÜL) REYTİNG SONUÇLARI
 
 
TOTAL 
 

 
 
AB
 

 
 
ABC