08 Mart 2021 Pazartesi / 24 Recep 1442
Gece modu

7 yaşındaki yeğenini bıçakladı

Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde, psikolojik sorunları olduğu iddia edilen genç, yeğenini bıçaklayıp intihar etmek istedi.

31 Aralık 2013 Salı 07:00 - Güncelleme: 31 Aralık 2013 Salı 10:49
Olay, dün akşam saat 19.30 sıralarına Muammer Aksoy Mahallesi 1246 Sokakta meydana geldi. Psikolojik sorunlar yaşayan H.Ç., iddiaya göre sinir krizi geçirdi ve ağabeyinin 7 yaşındaki oğlu B.Ç.'yi bıçakla bacağından yaraladı. İşsiz olduğu öğrenilen H.Ç., yeğenini bıçakladıktan sonra banyoya girerek bıçakla kendisine zarar vermek istedi.
 
 
KARDEŞİNİ ÇATIDAN İNDİRDİ
 
 
Bacağından hafif şekilde yaralanan B.Ç., olayı babası Ahmet Çelik'e söyledi. Ahmet Çelik banyo kapısını kırarak kardeşinin elinden bıçağı aldığı sırada H.Ç., ağabeyinin elinden kurtularak iki katlı evlerinin çatısına çıkıp atlamak istedi. Ahmet Çelik kardeşinin bir anlık dalgınlığından faydalanarak kardeşini yakaladı ve çatıdan indirdi.
 
 
''ARTIK KONTROL EDEMİYORUZ''
 
 
İhbar üzerine eve gelen polis ekipleri, H.Ç.'yi, ambulansa bindirdi. Nazilli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan H.Ç. ve yeğeni B.Ç. tedavi altına alındı. Geçimini hurdacılık yaparak kazanan Ağabey Ahmet Çelik ise kardeşinin üç yıldan beri psikolojik sorunlar yaşadığını belirterek, "Kardeşim rahatsız ve üç yıldan beri de sürekli olarak böyle olaylar yapmaya başladı. Biz artık bunu kontrol edemiyoruz. Yetkililerden yardım istiyoruz." dedi.