14 Nisan 2021 Çarşamba / 2 Ramazan 1442
Gece modu

Atiye 2. sezon için heyecanlı bekleyiş

Atiye 2. sezon için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Atiye 2. sezon ne zaman başlayacak? Atiye 2. sezon tarihi belli mi? gibi soruların yanıtları merak ediliyor.

13 Mart 2020 Cuma 15:03 - Güncelleme: 13 Mart 2020 Cuma 15:03

Atiye 2. sezon ne zaman başlayacak? Atiye 2. sezon tarihi belli mi? gibi soruların yanıtları tüm Atiye takipçileri tarafından merak ediliyor. Atiye 2. sezon için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 

ATİYE 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Nişantaşı The House Cafe’den çıkarken objektiflere yansıyan Şenolsun, “Dizimiz çok güzel gidiyor. İyi tepkiler alıyoruz. Yeni sezonun çekimlerine mart ayı gibi başlayacağız” ifadelerini kullandı.

ATİYE DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Dizi, İstanbul’da mükemmel bir hayat süren genç ve güzel bir ressam olan Atiye’nin hayatını konu alıyor. Atiye’nin sevgi dolu bir ailesi, varlıklı ve yakışıklı bir sevgilisi vardır. Üstüne üstlük, ilk bireysel sergisini açmak üzeredir. Ancak kusursuz hayatı, dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe’de yapılan bir keşif nedeniyle değişmek üzeredir. Erhan adındaki bir arkeolog, burada yaptığı kazıda bir sembol keşfeder. Bu sembol, Atiye ile Göbeklitepe arasında son derece gizemli bir bağlantı olduğuna işaret etmektedir. Bunun üzerine Atiye hayatını tamamen değiştirip geçmişinde ve bu antik harabelerde saklı olan sırların peşine düşecektir.