7 Aralık 2023 Perşembe / 25 CemaziyelEvvel 1445

Çocukları eşcinsel ve PKK'lı olmaya yönlendiriyordu! Kim olduğu ortaya çıktı

Tarlabaşı'ndaki yurtdışı fonlu merkezde LGBT eğitimi veren, Suriyeli, Türk ve Roman çocuklarını eşcinsel ve PKK'lı olmaya yönlendiren C.S'nin CHP Şişli Belediyesi'nde çalıştığı ortaya çıktı.

1 Temmuz 2021 Perşembe 17:35 - Güncelleme:
Çocukları eşcinsel ve PKK'lı olmaya yönlendiriyordu! Kim olduğu ortaya çıktı

Taciz ve tecavüz skandallarıyla gündemden düşmeyen CHP, şimdi de çocuk istismarıyla gündemde.

Milat Gazetesi'nin haberine göre; İstanbul Taksim'de bulunan Tarlabaşı Toplum Merkezi'nde Suriyeli, Türk ve Roman çocuklara LGBT eğitmenleri veren C.S'nin, CHP Şişli Belediyesi'nde çalıştığı ortaya çıktı. Suriyeli, Türk ve Roman çocuklarını eşcinsel ve PKK'lı yapmak için faaliyet yürüten yurtdışı fonlu Tarlabaşı Toplum Merkezi'nde eğitim veren toplumsal cinsiyet eşitliği uzmanı C.S. ve E.S.'nin özellikle küçük yaşta çocukları ve gençleri eşcinsel olmaya yönlendirdiği belirlendi.

Ahlaksız paylaşımlar yapıyor

Tarlabaşı Toplum Merkezi kurucularından LGBT savunucusu, çocuklara LGBT empoze eden, Instagram hesabında ahlak dışı, eşcinsel cinsel ilişki çizimleri paylaşan C.S.'nin CHP Şişli Belediyesi Eşitlik Birimi Mülteci Meclisi'nde görev yaptığı, çalışma alanı olarak özellikle LGBT üzerine çalışabileceği mültecileri seçtiği belirlendi.