20 Haziran 2021 Pazar / 10 Zilkade 1442
Gece modu

Cuma günü için en yeni resimli mesajlar! Hayırlı Cumalar resimli mesajları

Resimli Cuma mesajları, koronavirüs salgını sonrası camilerin açılması dolayısıyla yoğun olarak araştırılıyor. Resimli cuma mesajları ile hayırlı cumalar mesajları ile dileklerinizi sevdiklerinizle paylaşın. Tüm dünyada etkili olan Koronavirüs salgını nedeniyle, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın aldığı kararla Cuma namazı camilerde kılınmaya başladı. Cuma günü için en yeni resimli mesajlar burada! Hayırlı Cumalar resimli mesajları ile sevdiklerinizin cumasını kutlayın. En güzel ve en yeni resimli Cuma mesajları haberimizde.

29 Mayıs 2020 Cuma 13:30 - Güncelleme: 29 Mayıs 2020 Cuma 13:30

Cuma mesajları, hayırlı cumalar resimli mesajları ile mümin kardeşlerin cuma gününü kutlamak isteyenlerin gündeminde. Camiler cuma namazı için yeniden ibadete açıldı. Bu vesileyle binlerce Müslüman, camilere akın etti. Cuma günü dolayısıyla sevdiklerinize hayırlı Cumalar mesajları gönderebilirsiniz. Müslümanlar için önemli bir yeri olan Cuma gününün resimli mesajları arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor. Cuma günü, Müslümanlar için bayram niteliğinde bir gündür. Sevdiklerinize göndereceğiniz resimli Cuma mesajları ile günün anlam ve önemini hatırlatabilirsiniz. İşte en güzel ve yeni resimli Cuma mesajları

Cuma gününün Müslümanlar için önemi büyüktür. İslam aleminde çok özel bir yeri olan Cuma gününde resimli mesajlar ile hayırlı cumalar dilekleri paylaşılıyor. Müslüman alemi olarak bayram saydığımız ve dua kapılarının açık olduğu bilinen Cuma günü yapılan ibadetler çok önemlidir. Özellikle Cuma günü içerisinde öyle bir vakit vardır ki Allah bu vakitte edilen duaları asla geri çevirmez. Milyonlarca Müslüman bu özel günde namaz ibadetlerini yapacak ve dualar edecek. Mübarek Cuma günü için resimli cuma mesajlarını sizler için derledik. İşte Cuma günü için hayırlı Cumalar resimli mesajları

RESİMLİ CUMA MESAJLARI

Avuç içlerinizde sakladığınız bütün duaların kabul olması dileğimle. Hâyırlı Cumalar.

Allah'ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (s.a.v) şefaati üzerimize olsun. Hayırlı Cumalar.

"Allah"ım! Gece ve gündüzün getirdiklerinin şerrinden, rüzgârın ve zamanın getirdiği kötülüklerden sana sığınırız” Hayırlı Cumalar.

Allah'ım... Ümidimi kaybettiğimde, senin yazdığın kaderin, hayallerimden daha güzel olduğunu hatırlat... Hayırlı Cumalar...

Rabbim nefsimize 'celaliyle', kalbimize 'cemaliyle', hayatımıza 'hikmetiyle', hatalarımıza 'rahmetiyle', mahşerde 'Muhammedîyle' yardım etsin inşallah. Hayırlı Cumalar.

Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. (Amin) Hayırlı Cumalar.

Ya Rabbi! Son nefesimizde bizleri iman-ı kâmilden ayırma! Bizlere ölüm acısı çektirme, kabir azabı yaşatma Allah"ım! Hayırlı Cumalar.

Allahümme salli ve alâ seyyidinâ Muhammed ve alâ âli seyyidinâ Muhammed Hayırlı Cumalar.

Allah'ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (s.a.v) şefaati üzerimize olsun. Hayırlı Cumalar.

"Sen af yolunu tut, iyiliği emret, cahillerden yüz çevir."(A'raf,7/199) Cuma Gününüz Bin Mübarek Olsun.

Ey ALLAHIM! Sen ümit edeni ümitsizliğe düşürmezsin. Sen Sen'den isteyeni geri çevirmezsin. Ey ismi Deva, Zikri şifa ve itaati zenginlik olan; sermayesi ümit ve silahı dua olan bu kullarına maddi manevi şifa ol. Sana yönelen kalplerimizi boş çevirme. (Amin) hayırlı cumalar...

Gevşeklik göstermeyin, üzülmeyin! Eğer inanmışsanız şüphesiz en üstün olan sizsiniz.(Ali İmran) Hayırlı Cumalar.

'Şüphesiz (bilsinler) ki O Allah, bizzat rızkı veren kuvvet ve kudret sahibidir. Hiç kuşkusuz o zulmedenlere de, (geçmiş) arkadaşlarının (azaptaki ) payı gibi bir pay vardır. Şimdi gelmesi için acele etmesinler. ' (Zariyat ~58,59) Cuma Gününüz Bin Mübarek Olsun. Dua eder, Dua beklerim. Selamlar.

Rabbim Ne olur hiçbir annenin yüreğini, evladının acısıyla yakma! Çocukları,kirli dünyamızdan koru, sakla! Sağlık ve Huzurla HAYIRLI CUMALAR.

Allahım! Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı, günahlarımızı bağışla. Bizlere Merhamet buyur. Şüphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin. Hayırlı Nurlu Cumalar...

Ya Rabbi! Çabamızı karşılıksız bırakma, günahlarımızı bağışla, ibadetimizi en güzel şekilde yerine getirmemizi sağla. Hayırlı Cumalar.

Umutsuz kapılar vardır açılmaz, Rabbimin kapısı büyüktür kapanmaz. Sen umudunu kaybetme, Rabbim kulunu bırakmaz. Hayırlı Cumalar...

Lailahe illallah selalar duasi için, Muhammedün Resullullah arsi ala gölgesi için hastalara sifa, dertlilere deva, borçlulara edalar ihsan eyle Ya Rabbim.

Gül sevginin tacıdır, her bahar gül taçlanır. O Gül ki Muhammed'i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu, sevgi dolu nice Cumalara. Selam ve Dua ile Hayırlı Cumalar.

Duâ Aşktır, Duâ Huzurdur, Duâ Umuttur. Hayırlı Huzurlu Umutlu Aşk Dolu Hayırlı Cumalar Olsun...

Allah'ım... Ümidimi kaybettiğimde, senin yazdığın kaderin, hayallerimden daha güzel olduğunu hatırlat... Hayırlı Cumalar.