09 Temmuz 2020 Perşembe / 18 Zilkade 1441
Gece modu

Cuma mesajları resimli cuma mesajları sizlerle! En güzel, en anlamlı cuma mesajları haberimizde

Cuma mesajları resimli cuma mesajları bugünün en çok araştırılan başlıkları arasında yer alıyor. Mübarek cuma gününün gelmesi ile birlikte sevdiklerine mesajlar göndermek isteyenler internet üzerinden en güzel mesajları araştırmaya başladılar. Cuma günü Müslümanların bayramıdır. Cuma günü yapılan ibadetlere iki kat sevap verilir. Bugün işlenen günahlar da iki kat yazılır. Bilhassa Cuma gününü, günahlardan kaçarak ibadetle geçirmeye çalışması gerektiği belirtilir.Bu özel günde akrabalarına, dostlarına ve arkadaşlarına mesajlar göndermek isteyenler için en güzel, en anlamlı cuma mesajları haberimizde yer alıyor.

13 Eylül 2019 Cuma  08:19 - Güncelleme: 13 Eylül 2019 Cuma 08:19
Cuma mesajları resimli cuma mesajları günün en trend başlıkları arasında yer alıyor. Cuma, İslâm dininde çok önemli kabul edilen haftalık toplu ibadet günüdür. Haftanın en hayıtlı günü olarak kabul edilen Cuma gününde Müslümanlar sevdiklerine, eşlerine, dostlarına ve arkadaşalarına mesajlar gönderiyorlar. En güzel, en anlamlı cuma mesajları haberimizde yer alıyor. Bu özel günde cuma namazı kılmak, dua etmek ve sevdiklerine cuma mesajı atarak güzel dileklerde bulunmak önemlidir....
 
CUMA MESAJLARI RESİMLİ CUMA MESAJLARI SİZLERLE
 

 

 

 
 
 
EN GÜZEL, EN ANLAMLI CUMA MESAJLARI 
– Allah’ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim.
 
– Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.
 
– Makbul, dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.
 
 
– Rabbim! Gönlümün tesbihine umut boncukları dizdin tane tane. Her çekişte AFF diyorum ve sığınıyorum Rahmetine. Sen affedicisin affetmeyi seversin. Bizleri de AFF Eyle! Dua İle Hayırlı Cumalar…
 
 
– Rabbim Seni bugün de dua edenlerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennet te gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.
 
– Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın…Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı Cumalar.
 
– Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Cuma günün mübarek olsun.
 
 
 
– Ruhu öldürmek bedeni öldürmekten daha büyük bir cinayettir. Hayırlı cumalar…
 
– Rabbim nefsimize ‘celaliyle’, kalbimize ‘cemaliyle’, hayatımıza ‘hikmetiyle’, hatalarımıza ‘rahmetiyle’, mahşerde ‘Muhammedîyle’ yardım etsin inşallah. Hayırlı cumalar.
 
– Kalbinizden gecen tüm dua’lar, dilinizden amin olarak dökülsün inşallah. Hayırlı cumalar… Mevlana diyor ki; dua edecek güzel bir gönlün yoksa güzel yürekli insanlardan dua iste. Hayırlı Cumalar…
 
– Cumamız mübarek dualarımız ve tövbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun. Allah cumanızı kabul ve mübarek eylesin.