• $ 5,28
 • € 5,9675
 • 224.216
 • 102.715
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54

Hadi İpucu joker kodu sorusu: Beyazıt Öztürk'ün YouTube konuğu kimdir? (12 Şubat Hadi İpucu soruları ve cevapları)

12 Şubat Hadi İpucu sorusu: Beyazıt Öztürk'ün yeni açtığı YouTube kanalında konuk ettiği ilk kişi kimdir? Hadi İpucu cevabı ise Yılmaz Erdoğan'dır. Gün içinde iki ayrı soru yöneltilirken hadinin öğle saatlerinde gelen Beyazıt Öztürk ile ilgili sorunun yanıtını bu bu haberimiz üzerinde derledik. Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, YouTube kanalında Yılmaz Erdoğan’ı misafir etmişti. İşte Yılmaz Erdoğan'ın kimdiri hayatı kariyeri ve hakkında merak edilenler...

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
x

 

 

Hadi İpucu 12 Şubat sorusu: Beyazıt Öztürk'ün yeni açtığı YouTube kanalında konuk ettiği ilk kişi kimdir? Hadi İpucu sorusu ve cevabı nedir? Güncel Hadi joker kodu yayınlandı mı? soruların yanıtları merak konusu oldu. Hergün yeni bir soru ile takipçilerin karşısına çıkan Hadi ekibi bu seferki sorusu ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'ten geldi. Hadi, bugün saat 11:30 için ayrı aksam saat 20:30 içinse ayrı iki soru sorucak. Sorulan sorular ile ilgili ayrıntılara ve yeni gelişmelere bu haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hadi İpucu soru ve yanıtlarını ve yeni gelişmeleri bu haberimizden takip edebilir yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Hadi bilgi yarışması birbirinden renkli birbirinden eğlenceli yarışmalar düzenlemeye devam ediyor.
Hadi ekibi yarış öncesi ipucu bilgisini paylaşırken bu güne özel sosyal bir mesaj içeren ipucu belirledi. Hadi ekibi öğlen saat 11:30’daki yarış öncesinde ipucu bilgisini aşağıdaki şekilde kullanıcıları ile paylaştı.

12 ŞUBAT HADİ İPUCU SORUSU CEVAPLARI VE GÜNCEL JOKER KODLARI..

Hadi magazin bugün 11.30’da! 💫
İpucu sevilen şovmen Beyazıt Öztürk'ten geliyor.🤗 Sosyal medyada mesafeli durmasıyla bilinen şovmen Beyazıt Öztürk'ün 'Beyazla' adıyla bir Youtube kanalı açtığını biliyor muydun hadici?🤔 Peki Beyazıt Öztürk'ün yeni açtığı YouTube kanalında konuk ettiği ilk kişi kimdir?🙄

12 Şubat Hadi İpucu sorusu fotograftaki konu ile ilgili.

Soru: Beyazıt Öztürk'ün yeni açtığı YouTube kanalında konuk ettiği ilk kişi kimdir?

Cevap: Yılmaz Erdoğan.Beyazıt Öztürk'ün yeni açtığı YouTube kanalında konuk ettiği ilk kişi Yılmaz Erdoğan'dır.

 Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, YouTube kanalında Yılmaz Erdoğan’ı misafir etti.

Ünlü komedyen Yılmaz Erdoğan, “Organize İşler Sazan Sarmalı’ filminde beni neden düşünmedin?” sorusuna, “İlkinde düşündüm ama sen olmadan yaptık başarılı oldu. İkincisinde de sen olmadan aynı başarı yakalar mıyız? dedim. Ama bundan sonra günü yakalamak için Youtuber’ları oynatmak gerekiyor” yanıtında bulunarak, Öztürk’e esprili bir şekilde takıldı.  

YILMAZ ERDOĞAN KİMDİR?

Yılmaz Erdoğan (d. 4 Kasım 1967, Hakkari), Kürt kökenli Türk oyuncu, yazar ve yönetmen. Sadri Alışık Ödülleri en iyi erkek oyuncu, Altın Kelebek Ödülleri en iyi komedi dizisi, AACTA en iyi yardımcı erkek oyuncu, Afife Tiyatro Ödülleri Cevat Fehmi Başkurt özel ödülü sahibidir.

İlk kez 1988 yılında Olacak O Kadar adlı televizyon komedi programının senaryo yazar kadrosunda yer aldı. 1993 yılında kendi yazdığı ve Demet Akbağ ile başrolünü paylaştığı Bir Demet Tiyatro isimli televizyon dizisi ile geniş kitleler tarafından tanındı. Erdoğan 1993-1998 yılları arasında Sanem Oktar ile evli kalmış, 1996 yılında Berfin Erdoğan isimli bir kız evladı dünya gelmiştir. 2006 yılından itibaren Türk sinema ve dizi oyuncusu Belçim Erdoğan ile evli olan sanatçının bu evlilikten 2010 yılında doğan Rodin Erdoğan isimli bir erkek çocuğu vardır.

İlk yılları ve ailesi

Erdoğan 1967 yılında Nazım Erdoğan ve Süheyla Erdoğan'ın ortanca oğulları olarak dünyaya geldi. Ayrıca Anadolu Ateşi dans topluluğunun kurucusu Mustafa Erdoğan'ın küçük kardeşi, ses sanatçısı Deniz Erdoğan'ın ağabeyidir. İlk ve ortaokulu bitirdikten sonra Ankara Aydınlıkevler Lisesi'ne devam eden oyuncu, lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesini kazandı. İstanbul'un Kocamustafapaşa semtinde 3 arkadaşının bekar evine yerleşti. Eğitim hayatını yarıda bırakarak Ferhan Şensoy'un Nöbetçı Tiyatro kadrosuna katılmıştır.

Bu yıllarda kendini oyun yazmaya adayan Erdoğan, Levent Kırca Tiyatrosu‘nun “Gereği Düşünüldü” oyununu, “Olacak O Kadar” adlı televizyon serisinin senaryosunu, Yasemin Yalçın Tiyatrosu‘nun “Kadınlık Bizde Kalsın” ve “Haşlama Taşlama” oyunlarını yazdı. “Umut Taksi” dizisinin de senaryo yazarı oldu ve dizide bir rol de üstlendi.

1994 yılında ortağı Necati Akpınar ile birlikte Beşiktaş Kültür Merkezi Oyuncuları’nı kurdu. “Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?“, “Otogargara“, “Cebimde Kelimeler“, “Bana Bir Şeyhler Oluyor”, “Haybeden Gerçeküstü Aşk” gibi büyük ilgi gören oyunları yazdı, bir kısmını da BKM’de sergiledi. Bu sırada başrollerini Demet Akbağ ile paylaştığı “Bir Demet Tiyatro” adlı dizinin senaristliğini üstlendi, aynı zamanda bu dizideki “Mükremin” karakterini canlandırdı. Senaristi olduğu “Gereği Düşünüldü” oyunu, en büyük oyuncu kadrosuna sahip olma özelliğini taşıyordu ve oyun 4 yıl boyunca sergilendi.


Erdoğan, sinemaya geçişini “Vizontele” filmiyle gerçekleştirdi. Filmin senaryosunu yazdı, yönetmenliğini üstlendi aynı zamanda filmde rol aldı.

Vizyona girdiği 2000 yılında Vizontele, Türkiye’de en çok izlenen sinema filmi ünvanını kazandı. Bu filmin devamı olan “Vizontele Tuuba”da da aynı görevleri üstlenen Erdoğan, 2003 tarihli bu filmle de büyük bir başarıya imza attı. 2005 yılında vizyona giren “Organize İşler” filmini de yazıp yönetti ve filmde başrolü oynadı. Filmde Erdoğan’a Demet Akbağ, Cem Yılmaz, Altan Erkekli gibi isimler eşlik etti.

İlk albümü ‘Kayıp Kentin Yakışıklısı’ adlı bir şiir kaseti Prestij Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. Bu albüm Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı 17 şiirden oluşuyor. Aynı zamanda albümde şiirlere eşlik eden türkülerden birini de kendi seslendirmişti.

Erdoğan’ın şiir kaseti dışında “Kayıp Kentin Yakışıklısı”, “Anladım” adlı şiir kitapları, “Hüzünbaz Sevişmeler” adlı bir öykü kitabı, “Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar” ve “Kadınlık Bizde Kalsın” adlı eserleri de bulunuyor.

Kardeşleri Mustafa Erdoğan ve Deniz Erdoğan da Türkiye‘nin ünlü simaları arasında. Erdoğan’ın, Muhsin Kızılkaya tarafından yazılmış “Yılmaz” adlı yaşam öyküsü bulunuyor.

Yılmaz Erdoğan yönetmenliğini yaptığı ve kendi de oynadığı 2013 yılının başında yayına soktuğu “Kelebeğin Rüyası” filminde baş rolde Kıvanç Tatlıtuğ oynadı.

Yılmaz Erdoğan, 3 nisan 2013 tarihinde Ak Parti Hükümeti tarafından açıklanan ve barış sürecini yönetecek olan 63 kişilik Akil insanlar listesine Güneydoğu Anadolu Bölgesinden girmiştir.

Erdoğan 1993-1998 yılları arasında Sanem Oktar ile evli kalmış, 1996 yılında Berfin Erdoğan isimli bir kız evladı dünya gelmiştir.

2006 yılından itibaren Türk sinema ve dizi oyuncusu Belçim Erdoğan ile evli olan sanatçının bu evlilikten 2010 yılında Rodin Erdoğan isimli bir erkek çocuğu vardır.

Yönetmenliği

Sinema

Ekşi Elmalar (2016)
Kelebeğin Rüyası(2013)
Organize İşler (2005)
Vizontele Tuuba (2002)
Vizontele (2001)

Oyunculuğu

Sinema

Ekşi Elmalar (2016)
Bana Masal Anlatma (2015)
8 Saniye (2015)
The Water Diviner (2014)
Pek Yakında (2014)
Kelebeğin Rüyası(2013)
Gergedan Mevsimi (2012)
Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde (2011)
Çok Filim Hareketler Bunlar (2010)
Neşeli Hayat (2006)
Organize İşler (2006)
Vizontele Tuuba (2004)
Vizontele (2001)
Siyabend-ü Xece (1991)

Tiyatro

Çok Güzel Hareketler Bunlar (2008)
Haybeden Gerçeküstü Aşk (2004)
Bana Bir Şeyhler Oluyor (2003)
Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü (2000)
Cebimde Kelimeler (1995)
Otogargara (1995)
Umut Taksi (1993)

Yazarlığı

Sinema

Ekşi Elmalar (2016)
Kelebeğin Rüyası(2013)
Organize İşler (2005)
Vizontele Tuuba (2004)
Vizontele (2001)

TV Dizisi

Bir Demet Tiyatro (2006)
Ölümsüz Aşk (2003)
Haşlama Taşlama (2000)
Yaseminname (1994)
Bir Demet Tiyatro (1993)
Umut Taksi (1993)
Olacak o Kadar

Yayımlanmış Kitapları

Feriştah'ın Fentezileri (Bir Demet Tiyatro Dizisi Diyalogları)
Cebimdeki Kelimeler (Oyun)
Otogargara (Oyun)
Hijyenik Aşklar (Kısa güldürü hikâyeleri)
Anladım (Şiir)
Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar (Diyaloglar - Sonradan Haybeden Gerçeküstü Aşk adıyla oyunlaştırılmıştır.)
Hüzünbaz Sevişmeler (Deneme)
Kadınlık Bizde Kalsın (Oyun)
Kayıp Kentin Yakışıklısı (Şiir)
Laz Bakkal ile Tombalak (Bir Demet Tiyatro Dizisi Diyalogları)
Bana Bir Şeyhler Oluyor (Oyun)


11 ŞUBAT İÇİN GELEN HADİ İPUCU SORUSU VE JOKER KODU

Bugünkü ipucumuz sosyal farkındalığın artması gereken bir hastalıktan geliyor. Bu hastalık beyinde var olan elektriğin aşırı artması ile ortaya çıkan kronik bir hastalıktır. Nörolojik rahatsızlıklar arasında en sık görüleni ve Türkiye’de yaklaşık 800 binden fazla bireyi ve yakınlarını etkilemektedir. Peki simgesi “mor gözlük” olan sosyal sorumluluk projesinde hangi hastalığa dikkat çekilir? 💜 .

CEVAP: EPİLEPSİ

11 Şubat Hadi İpucu sorusu fotograftaki konu ile ilgili.


EPİLEPSİ NEDİR?

Epilepsi halk arasında sara hastalığı olarak bilinir. Epilepside beyinde bulunan nöronlarda ani ve kontrolsüz boşalmalar olur. Bunun sonucunda hastada istemsiz kasılmalar, duyusal değişiklikler ve bilinç değişiklikleri meydana gelir. Epilepsi nöbetler halinde olan bir hastalıktır. Nöbet aralarında hasta sağlıklıdır. Hayatında yalnızca bir nöbet geçiren hasta, epilepsi hastası olarak kabul edilmez.

EPİLEPSİ NEDENLERİ

Epilepsi vakalarının tamamında neden tespit edilememektedir. Doğum travmaları, geçirilmiş kazalara bağlı kafa travmaları, zor doğum, ileri yaşlarda beyin damarlarında görülen anormallikler, tümörler, beyin iltihapları ve alkol tespit edilmiş nedenlerden bazılarıdır. Epilepsi bebeklik döneminden ileri yaşlara kadar herhangi bir dönemde ortaya çıkabilir.

EPİLEPSİ ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Epilepside pek çok nöbet tipi vardır. Kısa göz dalmaları absans nöbeti olarak adlandırılır. Vücudun sadece bir kısmında nöbet oluyorsa buna fokal nöbet denir. Nöbet geçiriken tüm vücutta kasılmalar meydana geliyor, hasta idrarını kaçırıyor ve ağzı köpürüyorsa buna jeneralize nöbet denir. Yaygın nöbette beynin büyük bölümünde nöron deşarjı varken bölgesel nöbetlerde beynin bir kısmı olaya katılır. Fokal nöbetlerde bilinç açık veya kapalı olabilir. Fokal olarak başlayan nöbet yaygın hale gelebilir. Tonik nöbet tipinde vücudun etkilenen bölümünde sürekli, kuvvetli ve şiddetli kasılma söz konusudur. Klonik nöbet tipinde etkilenen kaslar ritmik olarak kasılır ve gevşer. Absans nöbetlerinde kişi tepkisizleşir ve bakışları sürekli bir noktaya takılı kalır, kısa süreli bilinç kaybı yaşanır. Çocuklarda çok sık görülür. Dudak şapırdatma, çiğneme, emme, elleri sürekli kıpırdatma yada yıkama hareketi, gözlerde belli belirsiz titremeler olabilir. Vücudun bir bölümünün uyuşması veya karıcalanması şeklinde somatoduyusal nöbet şekli de bulunmaktadır. Psişik nöbetlerde ani korku, öfke ya da sevinç hissi duyulabilir.Görsel veya işitsel halüsünasyonlar olabilir.

EPİLEPSİ TANISI NASIL KONUR?

Epilepsi tanısı koymak için nöbet şeklinin iyi tarif edilmesi gerekir. Bu nedenle nöbeti gören kişilere ihtiyaç duyulur. Hastalık çocuk veya erişkin nörologları tarafından takip edilir. Hastaya tanı koymak için EEG, MR, bilgisayarlı tomografi ve PET gibi tetkikler istenebilir.

EPİLEPSİ TEDAVİSİ NASIL YAPILIR?

Epilepsi tedavisi ilaçlarla yapılır. İlaç tedavisi ile epilepsi nöbetleri % 70 oranında engellenebilir. Tedavi boyunca epilepsi ilaçlarının düzenli kullanılması büyük önem taşır. İlaç tedavisine yanıt vermeyen hastalar da vardır. Ancak çocukluk epilepsileri yaşla birlikte geçebilir. Hayat boyu süren epilepsi türleri de vardır. İlaç tedavisine cevap vermeyen hastalarda cerrahi tedavi uygulanmaktadır.

SARA NÖBETİ GEÇİREN HASTAYA NASIL YARDIMCI OLMALIYIZ?

Bir kişi yanınızda nöbet geçirirse şunları yapmalısınız:

Öncelikle sakin olun, hastayı kendine zarar getirmeyecek bir pozisyona getirin. Yan çevirmeniz iyi olacaktır.

Zorla hareketleri durdurmaya ve çenesini açmaya, dilini dışarı çıkarmaya çalışmayın.

Hastanın kemer, kravat ve baş örtüsü gibi eşyalarını gevşetin.

Su içirmeye çalışmayın, boğulabilir.

Epilepsi nöbeti geçiren bir insana canlandırma işlemi yapılmasına gerek yoktur.

Epilepsi hastalarının dikkat etmesi gerekenler:

İlaçlarınızı saati saatine alın.

Üzerinizde epilepsi hastası olduğunuza dair bir kart bulundurun.

Ağaca çıkma, balkon ve terastan sarkma gibi eylemlerden uzak durun.

Yalnız yüzmeyin.

Banyo kapısını kilitlemeyin.

Televizyon gibi süreki parlayıp sönen ışık karşısında uzun süre kalmayın.

Spor yapabilirsiniz ancak susuz kalmamaya dikkat edin.

Aşırı yorgunluk ve uykusuzluktan kaçının.

Kafa darbesi almamaya dikkat edin.

Epilepsi hastaları hangi meslekleri yapamaz?

Epilepsi hastaları pilotluk, dalgıçlık, cerrahlık, kesici ve delici makinelerle çalışan meslekler, yüksekte çalışmayı gerektiren meslekler, dağcılık, araç sürücülüğü, itfaiyecilik ve silah kullanmayı gerektiren polislik ve askerlik gibi meslekleri yapamaz. Ayrıca epilepsi hastalarının iş yerlerine hastalıkla ilgili durumlarını bildirmeleri gerekir.

HADİ İPUCU YENİ SORULARI İLE KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR

Hadi bilgi yarışması birbirinden renkli birbirinden eğlenceli yarışmalar düzenlemeye devam ediyor. Hadi ekibi gün içinde öğle 12:30 aksam ise saat 20:30 için iki defa soru yöneltmektedir. Ayrıca fizy uygulamasının sponsorluğunda yapıcalak yarışma ödül dağıtmaya devam edecek.

Hadi ekibi haftanın her günü farklı konsepler de yarışmalar düzenliyor. Hadi bilgi yarışması kurulduğundan bu güne en büyük hedeflerinden biri olan sponsorlu yarışmalar düzenleme konusunda büyük ilerleme gösterdi. Şimdiye kadar sponsorluk anlaşmalarında Turkcell, Pegasus gibi büyük firmaların sponsorluk yarışmaları düzenlemek için hadi ekibiyle anlaştıklarını gördük.

Görünen o ki hadi ekibi her güne bir sponsor bularak her gün büyük ödüller dağıtmayı düşünüyor. 11 Şubat için Hadi İpucu ile ilgili yapılan duyuruları yukarıda yer alan haberin detayında bulabilirsiniz.
 

GÜNCEL HADİ İPUCU JOKER KODLARI

11 Şubat Hadi Joker Kodu ➡

10 Şubat Hadi Joker Kodu ➡ ailecehadi

9 Şubat TV+ Hadi Joker Kodu ➡ RY25H5JK01PL

9 Şubat TV+ Hadi Joker Kodu ➡ DF442GJVO19M

8 Şubat Hadi Joker Kodu ➡ hadi100

6 Şubat Hadi Joker Kodu ➡ hadisev

5 Şubat Hadi Fizy Joker Kodu ➡ DG5H6EG8

3 Şubat YouTube Hadi Joker Kodu ➡ şubatayı

2 Şubat TV+ Hadi Joker Kodu ➡ 6YK9D5V20T7N

2 Şubat TV+ Hadi Joker Kodu ➡ F4L6BB890UR1

1 Şubat Bisolnatur Hadi Joker Kodu ➡ bisolnaturneiyigelir

31 Ocak  Hadi Joker Kodu ➡ paparazzi

31 Ocak  Hadi Joker Kodu 🔍 canlıolarakçık

30 Ocak  Hadi Joker Kodu 🔍 X4BGDYAANİ

29 Ocak  ➡ hadioynalive

29 Ocak  ➡ 54IXOM (Fizy Uygulamasında Kişiye Özel)

29 Ocak  ➡ hadimagazin

28 Ocak  ➡ Kişiye Özel  

27 Ocak  ➡ Verilmedi

26 Ocak  ➡ 1F4O2PUI90TQ

25 Ocak  ➡ hadigülümse

24 Ocak  ➡ YK7E8L5CH

23 Ocak Dergilik ➡ (Kişiye Özel)

22 Ocak Fizy  ➡ WrT6YUOs

21 Ocak  ➡ Hadiyoutube

20 Ocak Bip ➡ 6OG8GG

19 Ocak TV+ ➡ 3X567YMI5D01

19 Ocak TV+ ➡ 3X567YMI5D01

18 Ocak ➡ H864YT9S3

17 Ocak İkinci Sürpriz Kod ➡ youtubesuprizi

17 Ocak İlk Sürpriz Kodu ➡ Youtubesürprizi

16 Ocak Zor Hadi ➡ (Verilmedi)

15 Ocak  ➡ R7Y1IKUM

14 Ocak Ak Yatırım  ➡ tradeall

13 Ocak GNC Hadi Joker Kodu ➡ GELBENCE

12 Ocak TV+  ➡ 924DT6GJH70P

12 Ocak TV+ ➡ 0A24F5678XB1

11 Ocak  ➡ hadiailesibüyüyor

10 Ocak ➡ (Verilmedi)

9 Ocak  ➡ (Verilmedi)

8 Ocak  ➡ 29Q8PU (Kişisel Olabilir.)

7 Ocak  ➡ HEPBERABER (TAM 3 JOKER BİRDEN)

6 Ocak GNÇYTNK  ➡ GNCYTNK

5 Ocak (Ekstra) TV+ ➡ 35V2A9H05F1B

5 Ocak TV+  ➡ T5X25605HA18

4 Ocak İçim Fit ➡ içimfitsüt

3 Ocak ➡ Teknik İyileştirmelerden dolayı yarına ertelendi.

2 Ocak  ➡ (verilmedi)

1 Ocak  ➡ iyiyillarhadiciler

1 Ocak Fizy  ➡ Kişiye Özel

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

 • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
 • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
 • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
 • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!

Vali Aktaş açıkladı: 15 yapı bugün yıkılacak

Vali Aktaş açıkladı: 15 yapı bugün yıkılacak

Başkan Erdoğan'dan şehit ailesine başsağlığı telgrafı

Başkan Erdoğan'dan şehit ailesine başsağlığı telgrafı

Android telefonları bekleyen tehlike

Android telefonları bekleyen tehlike

İDO ve BUDO'da sefer iptali

İDO ve BUDO'da sefer iptali

ÖSYM'den müjde: Bütün sınavları kapsayacak

ÖSYM'den müjde: Bütün sınavları kapsayacak

Türkiye’nin en pahalı yolu hizmete giriyor

Türkiye’nin en pahalı yolu hizmete giriyor

S&P Türkiye'nin kredi notunu teyit etti

S&P Türkiye'nin kredi notunu teyit etti

İran'a petrol ihracatını durdurdular

İran'a petrol ihracatını durdurdular
 
Van´da polisin kolunu ısıran HDP´li vekil, bu kez de Diyarbakır´da polise zor anlar yaşattı

Van´da polisin kolunu ısıran HDP´li vekil, bu kez de Diyarbakır´da polise zor anlar yaşattı

Alman hükümetinin 'F-35' kararına tepki yağdı

Alman hükümetinin 'F-35' kararına tepki yağdı

Adana'da bir taksiden 102 pompalı tüfek ve yüzlerce kurusıkı tabanca ele geçirildi

Adana'da bir taksiden 102 pompalı tüfek ve yüzlerce kurusıkı tabanca ele geçirildi