04 Ağustos 2020 Salı / 13 ZilHicce 1441
Gece modu

Hande Sarıoğlu kaç yaşında, nereli? Hande Sarıoğlu kim?

Hande Sarıoğlu kim? Hande Sarıoğlu kaç yaşında, nereli? gibi soruların yanıtları merak ediliyor. Hande Sarıoğlu, 19 Eylül 1988 tarihinde Düzce’de dünyaya geldi. İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Halid Ziya Uşaklıgil’in eserinden uyarlanan, bir döneme damga vuran, başrollerinde Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Hazal Kaya, Nebahat Çehre, Zerrin Tekindor, Nur Fettahoğlu’nun oynadığı “Aşk-ı Memnu” dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Hande Sarıoğlu'nun hayatına dair merak edilenlerin tümünü sizler için derledik.

04 Aralık 2019 Çarşamba  09:10 - Güncelleme: 04 Aralık 2019 Çarşamba 09:10
Hande Sarıoğlu kim? Hande Sarıoğlu kaç yaşında, nereli? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Hande Sarıoğlu, 19 Eylül 1988 tarihinde Düzce’de dünyaya geldi. İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Hande Sarıoğlu 2010 yılında dönemin fenomen olan dizisi Aşk-ı Memnu'da rol almıştı. Hande Sarıoğlu hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. İşte tüm detaylar.. 
 

 
HANDE SARIOĞLU KİM? 
Halid Ziya Uşaklıgil’in eserinden uyarlanan, bir döneme damga vuran, başrollerinde Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Hazal Kaya, Nebahat Çehre, Zerrin Tekindor, Nur Fettahoğlu’nun oynadığı “Aşk-ı Memnu” dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı.
 
Hande Sarıoğlu, 2010 yılında Star TV'de Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek programında yer aldı.
 
2011 yılında “Pasaport” Adlı bir yarışma programını Ümit Erdim ile birlikte sundu. Daha sonra Fox TV’de “Kaç Para Kaç” programını çekti.
 
Şubat 2016 ayında TV8’de başlayan ve Sunuculuğunu Hande Sarıoğlu’nun yaptığı “Böyle Çok Daha Güzelsin” adlı programda Alp Kavasoğlu ve Sema Çelebi birlikte jüri üyeliği yaptı.
 
Daha sonra 2017 Ağustos ayından itibaren Tivibu Spor'da görev alan Hande Sarıoğlu, 13 Mayıs 2019 tarihinden itibaren Habertürk TV ekranlarında yer almaya başladı