25 Şubat 2021 Perşembe / 13 Recep 1442
Gece modu

İşte vahşi cinayetin görüntüleri

Zeytinburnu’nda Evrim Aktuğ’un (31) silahlı saldırı sonucu öldürülmesi güvenlik kamerası tarafından an be an kaydedildi. Görüntüde, saldırganın Aktuğ’un yanına yaklaştığı ve kurşunladığı görülüyor.

CİHAN27 Aralık 2013 Cuma 07:00 - Güncelleme: 27 Aralık 2013 Cuma 12:52
Zeytinburnu’nda iş yerinden dönerken silahlı saldırıya uğrayan Evrim Aktuğ hayatını kaybetmişti. Aktuğ’un cesedi olay yerindeki incelemelerin ardından Adlı Tıp Kurumu morguna kaldırılmıştı. Cinayet anı ise iş yerlerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, kaldırımda yürüyen Evrim Aktuğ’un yanına bir kişinin yaklaştığı ve silahla ateş ettiği görülüyor. Kurşunların isabet ettiği Aktuğ’un yere yığılması ve çevredeki vatandaşların Aktuğ’un yanına gelmesi de görüntülere yansıyor.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.KATİL ZANLISI YAKALANDI

Evrim Aktuğ'un katil zanlısı olduğu ileri sürülen Serdar K., polis ekipleri tarafından yakalandı. Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirilen Serdar K. sorguya alındı. Serdar K.'nın ilk ifadesinde Evrim Aktuğ ile aralarında iş ortaklığı olduğunu ancak bu ortağın bozulduğunu ve aralarında husumet oluştuğunu söylediği iddia edildi.