06 Mart 2021 Cumartesi / 22 Recep 1442
Gece modu

Kim Milyoner Olmak İster kim sunacak? Kim Milyoner Olmak İster yeni sunucusu kim?

ATV ekranlarının en sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'in yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Kim Milyoner Olmak İster yeni sunucusu kim? Kim Milyoner Olmak İster kim sunacak? gibi soruların yanıtları televizyon takipçileri tarafından merak ediliyor. Kim Milyoner Olmak İster'in yeni sezon fragmanı takipçileri heyecanlandırdı. Evli bir erkek sunucunun programa hazırlandığı anların gösterildiği fragmanda yeni sunucunun kim olacağı merak ediliyor.Kim Milyoner Olmak İster yeni sezon için geri sayım başladı.

21 Eylül 2019 Cumartesi 09:13 - Güncelleme: 21 Eylül 2019 Cumartesi 09:13
Kim Milyoner Olmak İster yeni sunucusu kim? Kim Milyoner Olmak İster kim  sunacak? gibi soruların yanıtları tüm televizyon takipçileri tarafından merak ediliyor. ATV ekranlarının sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'in yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Yeni sunucusuyla sezona damga vuracak yarışma programı yakında ekranlara gelecek. Sevilen yarışma programının sunuculuğunu son 3 yıldır Murat Yıldırım yapıyordu. Geçtiğimiz günlerde Ramo adlı dizide rol alacağı için sunuculuğu bıraktığını duyuran Murat Yıldırım yeni sezonda yer almayacağını duyurmuştu. Kim Milyoner Olmak İster yeni sunucusu merak konusu oldu. 
 
KİM MİLYONER OLMAK İSTER YENİ SUNUCUSU KİM? 
Sosyal medyada yeni sunucunun Kenan İmirzalıoğlu olacağı iddiası konuşuluyor. Yarışmanın ikinci yeni sezon tanıtımı yayınlandığında sürpriz sunucunun kim olacağına dair soruların yanıt bulması bekleniyor. Kim Milyoner Olmak İster'in yeni sezon tarihi de henüz net olarak paylaşılmadı.
 

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YENİ SEZON FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 
KENAN İMİRZALIOĞLU KİMDİR?
Kenan İmirzalıoğlu, Mustafa ve Yıldız İmirzalıoğlu çiftinin en küçük çocukları olarak, 18 Haziran 1974 tarihinde, Ankara’ya  bağlı olan Bala’da Üçem Köyü'nde dünyaya geldi.
 
Derviş ve Yasemin adında kardeşleri vardır. İlköğretimini Bala’da tamamladıktan sonra orta öğretimini tamamlamak için Ankara’ya teyzesinin yanına taşındı. Orta ve lise öğrenimini Ankara’da yaptı.
 
İlk denemesinde üniversite sınavını kazanamayarak ailesinin yanına dönmüş olsa da, bir sonraki üniversite sınavını kazanarak Yıldız Teknik Üniversitesi’ne yerleşen İmirzalıoğlu, burada Matematik okudu.
 
Üniversitedeki arkadaşlarının ısrarları üzerine katıldığı modellik yarışmasından başarıyla ayrılması üzerine modellik kariyerine başladı ve 1995 yılında Türkiye’nin En İyi Modeli seçildi. Türkiye birincisi olarak katıldığı Best Model of the World yarışmasını da kazanan İmirzalıoğlu, bu yarışmayı kazanan ilk Türk erkeği oldu.
 
Televizyon ve sinema ekranlarıyla tanışması ise, ünlü yönetmen Osman Sınav’ın sayesinde gerçekleşti. Sınav’ın desteğiyle takıldığı Deli Yürek dizisinin seçmelerinde başarılı oldu ve 1999-2002 yılları arasında yayın hayatını sürdüren dizide, Yusuf Miroğlu karakterini canlandırdı.
 
Başarılı oyuncu, dizinin devamı olarak gösterilebilecek olan sinema filmi Deli Yürek: Bumerang Cehennemi’nde rol alarak sinemaya da atıldı. Deli Yürek süreci bittikten sonra dil eğitimi için Amerika’ya gitti. Amerika’dan dönünce birçok film ve dizi için teklif aldı.Uğur Yücel’in yazıp yönettiği Alacakaranlık dizisini kabul etti. Daha sonra aynı kadronun hazırladığı Yazı Tura adlı sinema filminde rol aldı.
 
2003-2005 yılları arasında, Yağmur Taylan’ın yönettiği veUğur Yücel ile beraber başrollerini oynadığı Alacakaranlık adlı polisiye dizide Ferit Çağlayan karakterini canlandırdı.
 
Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği Son Osmanlı Yandım Ali’de rol aldı.
 
Alacakaranlık’ı 2005-2007 yılları arasında Selin Demiratar ile beraber başrollerini paylaştığı Acı Hayat ve 2009 yılından itibaren yayınlanmakta olan Ezel adlı diziler izledi.
 
Cansu Dere ile beraber başrolünü paylaştığı ve de usta yönetmen Uluç Bayraktar tarafından yönetilen dizi, Türk televizyonlarının en çok izlenen aksiyon ve drama dizilerinden birisi oldu.
 
2001 yılında çekilen Bumerang Cehennemi’nden sonra bir süre sinemaya ara veren İmirzalıoğlu, 2004 yılında Alacakaranlık ile sinemaya geri döndü. Her ne kadar başarılı bir gişe başarısı kazanamamış olsa da, Alacakaranlık film festivallerinde ve eleştirmenlerin gözünde büyük bi başarı kazandı.
 
2007 yılında vizyona giren Kabadayı’da efsanevi oyuncu Şener Şen ile beraber çalışma fırsatını yakalayan İmirzalıoğlu, bu filmde canlandırdığı uyuşturucu bağımlısı mafya babası Devran rolüyle sevenlerinin gönlünde taht kurmayı başardı.  
 
Ünlü oyuncunun rol aldığı son sinema film, 2010 yılında vizyona giren Ejder Kapanı oldu. Akrep Celal adlı bir başkomseri canlandırdığı film sayesinde, ikinci kez Uğur Yücel ile beraber çalışma fırsatı bulan İmirzalıoğlu, filmden beklentilerinin yüksek olduğunu belirtti.
 
2012 yılında Uzun Hikaye adlı Sinema Filminde oynadı. Yine 2012 yılında başlayan Karadayı adlı dizide Bergüzar Korel ile başrolü paylaştı.
 
Kenan İmirzalıoğlu, Aralık 2014'den beri Sinem Kobal ile birliktedir. 29 Mayıs 2016 tarihinde Cunda Adası’nda evlendiler.