06 Mart 2021 Cumartesi / 22 Recep 1442
Gece modu

Kolonya Cumhuriyeti konusu nedir? Kolonya Cumhuriyeti filmi nerede çekildi?

Kolonya Cumhuriyeti filmi nerede çekildi? Kolonya Cumhuriyeti konusu nedir? gibi soruların yanıtları filmseverler tarafından merak ediliyor. Dün akşam saat 20:00'da Tv8 ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Kolonya Cumhuriyeti hakkında internet araştırmaları yapıldı. 21 Nisan 2017 tarihinde vizyona giren Kolonya Cumhuriyeti’nin yönetmen koltuğunda Murat Kepez oturuyor. Kolonya Cumhuriyeti'nde başrolleri Çağlar Çorumlu ve Büşra Pekin paylaşıyor. Kolonya Cumhuriyeti filmi hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. İşte tüm detaylar...

28 Eylül 2019 Cumartesi 10:24 - Güncelleme: 28 Eylül 2019 Cumartesi 10:24
21 Nisan 2017 tarihinde vizyona giren Kolonya Cumhuriyeti dün akşam saat 20:00'da Tv8 ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Kolonya Cumhuriyeti filmi nerede çekildi? Kolonya Cumhuriyeti konusu nedir? gibi soruların yanıtları da merak konusu oldu. Güldür Güldür yazar ekibinin senaryosunu yazdığı, yine aynı ekipten Murat Kepez'in ilk defa yönetmen koltuğuna geçtiği Kolonya Cumhuriyeti'nde başrolleri Çağlar Çorumlu ve Büşra Pekin paylaşıyor. Kolonya Cumhuriyeti filmine dair merak edilenlerin tümüne haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. İşte tüm detaylar.. 
 
KOLONYA CUMHURİYETİ FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ? 
Muğla'nın Dalaman, Akyaka ve Köyceğiz gibi tatil beldelerinde çekimi gerçekleştirilen Kolonya Cumhuriyeti’nin yapımcılığını Necati Akpınar üstleniyor, görüntü yönetmeni koltuğunda ise Özgür Eken oturuyor. 
 

 
KOLONYA CUMHURİYETİ KONUSU NEDİR?
Filmde il olma yolundaki küçük bir beldede başkanlık seçimlerine aday olan Peker Mengen, beldeye gelen başbakanı karşılama töreninin kontrolünü kaybeder ve Amerika ile savaşa girer. Ülke sınırlarından atılan 5000 nüfuslu beldede yeni bir cumhuriyet kurmak zorunda kalan Peker Menge, bir yandan Amerika ile uğraşırken bir yandan da yeni bir ülke kurmanın zorluklarını tadıyor ve bu uğurda bir uzaylıdan bile yardım alıyor.
 

 
OYUNUCULARI KİMLER?
Çağlar Çorumlu Peker Mengen
Büşra Pekin Mualla/Ajan Smith
Mahir İpek Hilmi
Uğur Bilgin Bahtiyar
Ersin Korkut Salih
Gülhan Tekin Macide
Öner Ateş Muhabir Ümit