15 Nisan 2021 Perşembe / 3 Ramazan 1442
Gece modu

Bakan Zeybekci: Erdoğan'ın seninle konuşmasının senin için lütuf olduğunu unutma

Fransa Cumuhurbaşkanı Emmanuel Macron'un Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında yaptığı küstah açıklamaya sert tepki gösteren Bakan Zeybekci, 'Recep Tayyip Erdoğan’ın seninle konuşmasının lütuf olduğunu unutma' dedi

31 Ağustos 2017 Perşembe 07:00 - Güncelleme: 31 Ağustos 2017 Perşembe 17:13
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Fransa Cumhurbaşkanı Emanuel Macron'un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili sözlerine sert tepki gösterdi.
 
Bakan Zeybekci, "Gurur duyduğumuz ecdadımızın bir Türkiye’yi inşa edeceğiz. Tüm algı operasyonlarına rağmen, 7 düvele karşı verdiğimiz mücadele, bütün algı operasyonları ile mücadele, Türkiye’ye karşı gerek fiziki gerek her türlü ihanet çemberlerine karşı mücadele, Recep Tayyip Erdoğan’ın seninle konuşmasının lütuf olduğunu unutma. 7 düvel ile mücadele Türkiye’nin her ihanet çemberleri ile mücadele birde böyle terbiye sınırlarını zorlayanlarla berberle onlara katlanmak gibi aziz görevi yerine getiren Cumhurbaşkanımızdan Allah razı olsun, Allah sabır versin. Bizler sabretmekle zorlanırken, o sabrediyor. Bir gün gelecek hatıralarını anlatırken Recep Tayyip Erdoğan’la konuşmuştum diye böbürlenerek anlatacaksın o günleri de unutma" diye konuştu.