13 Nisan 2021 Salı / 1 Ramazan 1442
Gece modu

Luis Bien , müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik adımlar atarak ürünlerini müşteriler ile buluşturmaya devam ediyor

Luis Bien, 2014 yılında kurulmuş Genel Merkezi İstanbul'da olup Türkiye'nin dört bir yanına ürün dağıtımı sağlayan, %100 yerli sermayeli Türk Kozmetik Firmasıdır.

24 Ağustos 2017 Perşembe 07:00 - Güncelleme: 24 Ağustos 2017 Perşembe 11:00

Ürünlerini müşterilerin ihtiyaçlarına göre belirleyen ve en iyi şekilde ürettiren firma, son yılların en popüler ürünlerinden biri olan Hindistan Cevizi Yağını, % 100 organik olarak ürettiriyor.

Luis Bien, CEO' su Barış GÜNEŞ: " Piyasadaki ürünlere nazaran müşterilerimize daha kaliteli ve daha sağlıklı ürün sunmayı amaçlıyoruz.Ürünümüz %100 doğal kaynaklı aktiflerin, özel birleşiminden oluşmakta ve saçı kökten uca güçlendirerek saçlarınızı dolgunlaştırmaktadır ‘’ diyor.

Firmanın iddalı ürünlerinden biri haline gelen bu ürün, saç ve cilt bakımı konusunda oldukça etkili bir rol oynamaktadır.Organik olmasıyla bilinen ve hoş kokusuyla sevilen hindistan cevizi yağı, müşterilerinden tam not alarak tercih edilmeye devam ediyor.

Firmanın dermotolojik olarak test edilen bir diğer iddialı ürünü olan ‘’Dolgunlaştırıcı Saç Spreyi’’ , özel içeriği ve hoş kokusuyla bütün gün saçlarınızın daha canlı görünmesini sağlarken daha dolgun ve daha güçlü saçlara da kavuşmanızı yardımcı oluyor. Özellikle de seyrek saçlı insanların kurtarıcısı olan bu ürün sayesinde birçok kişi seyrelen saç bölgelerini doğal bir şekilde kapatıyor ve memnuniyetlerini dile getiriyorlar.