25 Haziran 2021 Cuma / 15 Zilkade 1442
Gece modu

O madenciden Tümer Metin'e teşekkür

'Sedye kirlenmesin çizmelerimi çıkartayım mı?' diyerek gönüllere taht kuran madenci Murat Yalçın, 'Allah Tümer Abiden razı olsun' dedi.

İHA17 Mayıs 2014 Cumartesi 07:00 - Güncelleme: 17 Mayıs 2014 Cumartesi 20:32

Soma'daki maden faciasından sağ kurtulan ve "Sedye kirlenmesin çizmelerimi çıkarayım mı" diyerek tüm Türkiye'nin konuştuğu isim olan maden işçisi Murat Yalçın, 'Borçlarını ödeyeceğim' diyen eski Mili futbolcu Tümer Metin'e bu duyarlı davranışından dolayı teşekkür etti.

Kırkağaç'ta ikamet ettiği evinde İHA'ya konuşan maden işçisi Murat Yalçın, "Tümer ağabeyim yardımcı olacağını söylemiş, Allah ondan razı olsun. Bunu söylemesi beni gururlandırdı. Ufak tefek borçlarım var. Tümer ağabeyim böyle söylemiş gönlünden. Allah razı olsun. Ben de Beşiktaşlıyım hem de sapına kadar. Tümer ağabeyime kucak dolusu selamlar. Onu çok severim. Kendisi sevilen, tutulan bir insan. Futbolculuğun gibi insanlığı da on numaraymış Tümer ağabeyciğim" dedi.

36 yaşında evli ve Dicle adında bir kız çocuğu bulunan madenci Murat Yalçın'ın eşi Hülya ise, bu duyarlı davranışından dolayı Tümer Metin'e teşekkür etti.

*