O Ses Türkiye 2020 finalistleri belli oldu! O Ses Türkiye'de finale kimler kaldı?

O Ses Türkiye 2020 finalistleri kimler? O Ses Türkiye finale kimler kaldı? gibi soruların yanıtları tüm O Ses Türkiye takipçileri tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor.. TV8'de yayınlanan ve tüm Türkiye'yi ekran başına kilitleyen O Ses Türkiye'de yarı final heyecanı dün akşam canlı yayınla saat 20:00'de TV8 ekranlarında yaşandı. O Ses Türkiye'de yarı finale kalan yarışmacılar arasında en fazla yarışmacıya sahip olan jüri üyesi Hadise oldu. Hadise, takımından 6 yarışmacı ile yarı finale gitmeye hak kazandı. Beyaz'ın takımından 5 yarışmacı, Seda Sayan ve Murat Boz'un takımından ise 3'er yarışmacı yarı finalde mücadele edecek. O Ses Türkiye finaline dair merak edilenlerin tümüne haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz. İşte tüm detaylar..

15 Şubat 2020 Cumartesi  11:28 - Güncelleme: 15 Şubat 2020 Cumartesi 11:28

TV8'de yayınlanan ve tüm Türkiye'yi ekran başına kilitleyen O Ses Türkiye'de yarı final heyecanı dün akşam canlı yayınla saat 20:00'de TV8 ekranlarında yayınlandı. Tüm izleyiciler O Ses Türkiye 2020 finalistleri kimler? O Ses Türkiye finale kimler kaldı? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırıyorlar. O Ses Türkiye'de yarı finale kalan yarışmacılar arasında en fazla yarışmacıya sahip olan jüri üyesi Hadise oldu. Hadise, takımından 6 yarışmacı ile yarı finale gitmeye hak kazandı. Beyaz'ın takımından 5 yarışmacı, Seda Sayan ve Murat Boz'un takımından ise 3'er yarışmacı yarı finalde mücadele edecek. 2020 O Ses Türkiye finali hakkında tüm merak edilenleri sizler için derledik..

O SES TÜRKİYE 2020 FİNALİSTLERİ KİMLER?

O Ses Türkiye'de nefesler tutuldu ve O Ses Türkiye şampiyonu kim olacak merakla bekleniyor. Dün akşam TV8 ekranlarında O Ses Türkiye yarı final heyecanı canlı yayında yaşandı. Beş aylık mücadele sonrasında O Ses Türkiye'de finale çıkan isimleri halk oylaması belirledi. Açıklanan sonuçlara göre Beyaz'ın takımında 2, Hadise'nin takımında 2, Seda Sayan'ın takımından ve Murat Boz'un takımından birer kişi O Ses Türkiye yarı finaline kaldılar. 

İŞTE O SES TÜRKİYE FİNALİSTLERİ...

Soner Kip (Beyazıt Öztürk)Turgut Çıngı (Murat Boz)Eyüp Sultan Aylar (Hadise)Uygar Erdoğan (Beyazıt Öztürk)Biran Ceren Dörter (Hadise)Alkan Dalgakıran (Seda Sayan)

O SES TÜRKİYE YARI FİNALE KALAN YARIŞMACILAR KİMLER OLDU?

O Ses Türkiye'de yarı finale kalan yarışmacılar arasında en fazla yarışmacıya sahip olan jüri üyesi Hadise olmayı başardı. Hadise, takımından 6 yarışmacı ile yarı finale doğru gidiyor. Beyaz'ın takımından 5 yarışmacı, Seda Sayan ve Murat Boz'un takımından ise 3'er yarışmacı yarı finalde mücadele edecek.

Hadise'nin takımı: Hayri Kasaç, Eyüp Sultan Aylar, Biran Ceren Dörter, Yağız Ayaksız, Gürsu Çavuşoğlu, İlayda Coşkun

Beyaz'ın takımı: Fulya Karabey, Cem - Cenk Solmaz, Kerem İlbaylı, Uygar Erdoğan, Soner Kıp

Seda Sayan'ın takımı: Alkan Dalgakıran, Ebrahim Esmaili, Ayşenur Gül

Murat Boz'un takımı: Sofia Saakasvili, Turgut Çıngı, Anıl Bekem

O SES TÜRKİYE BÜYÜK FİNAL NE ZAMAN?

O Ses Türkiye final bölümü yarın (15 Şubat Cumartesi) ekranlara gelecek.

Belaruslu yatırımcı: Türkiye, geçmişi ve hikayesi çok büyük olan bir ülke

Hayalet avcı uçağı tanıtıldı
Hayalet avcı uçağı tanıtıldı

Hayalet avcı uçağı tanıtıldı

Mehmet Aslan, 'Tweetleri şoförüm attı' dedi, savcılık harekete geçti
Mehmet Aslan, 'Tweetleri şoförüm attı' dedi, savcılık harekete geçti

Mehmet Aslan, 'Tweetleri şoförüm attı' dedi, savcılık harekete geçti

Türkiye'de bir ilk oldu, ihraç edilecek
Türkiye'de bir ilk oldu, ihraç edilecek

Türkiye'de bir ilk oldu, ihraç edilecek

Bu kuş 49 bin yaşında
Bu kuş 49 bin yaşında

Bu kuş 49 bin yaşında