17 Haziran 2021 Perşembe / 7 Zilkade 1442
Gece modu

Olanlar Oldu konusu ne?

Olanlar Oldu filmi nerede çekildi? Olanlar Oldu konusu nedir? gibi soruların yanıtları tüm televizyon takipçileri tarafından merak ediliyor. Ata Demirer'in başrollerinde yer aldığı Olanlar Oldu, oyuncuları ile merak konusu oldu.

10 Mart 2020 Salı 15:08 - Güncelleme: 10 Mart 2020 Salı 15:08
2017 yılında vizyona giren Olanlar Oldu filmi bu akşam TV8'de saat 20:00'da ekranlarda olacak. İzleyenlerine keyifli dakikalar yaşatacak olan film hakkında internet araştırmaları yapılmaya başlandı. Olanlar Oldu filmi nerede çekildi? Olanlar Oldu konusu nedir? gibi soruların yanıtları yoğun olarak araştırılıyor. 

OLANLAR OLDU KONUSU NEDİR?
Zafer ve annesi Döndü Hanım Ege’nin bir kıyı kasabasında birlikte yaşamaktadır. Yaşı geçmekte olan oğlunun kasabanın güzeli Mehtap’tan ayrılmış olmasına ve hala evlenmemiş olmasına üzülen Döndü, bu gidişata son vermek için harekete geçer. Bu esnada mütevazı teknesinin sorunlarıyla boğuşan Zafer’in yaptığı mavi turda olanlar olur! Zafer ünlü dizi oyuncusu Aslı ile tanışır ve ikili arasında önüne geçilemez bir çekim başlar. Ancak Aslı Döndü Hanım'ın ideal gelini olabilecek midir? Mehtap'ın babası İbrahim'in sinsi planları da Zafer ve ailesinin peşini bırakmayacaktır. Tüm bunların üstüne Aslı'nın eski sevgilisi dde tatile dahil oluverir! Bu tatilde aşk, komedi ve talihsizlikler birbirini kovalayacaktır!