19 Mayıs 2024 Pazar / 12 Zilkade 1445

Ptt sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

PTT yazılı sınav sonuçları için adayların heyecanlı bekleyişi sürüyor. PTT İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı'ndan yapılan yazılı sınav duyurusunda sonuçların açıklanacağı adres olarak http://ik.ptt.gov.tr ve http://ptt.gov.tr adresi üzerinden açıklanacağı bilgisi paylaşıldı.

5 Eylül 2018 Çarşamba 07:00 - Güncelleme:
Ptt sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

PTT'nin Twitter üzerindeki destek hattından yapılan açıklamaya göre, PTT A.Ş. 2018/1 Personel Alım yazılı sınav sonuçlarının 20 Eylül 2019 tarihinde açıklanması bekleniyor.

Sınav sonuçları http://ptt.gov.tr ve http://ik.ptt.gov.tr adreslerinde yayınlanacaktır. Adaylar, sınav sonuçlarına ilişkin itirazlarını PTT’nin 1840 no’lu posta çeki hesabına 30 TL itiraz ücreti yatırıldığını gösteren belge ve itiraz gerekçesini gösteren dilekçe ile yazılı sınav sonucunun yayınlandığı günü takip eden yedi gün içinde [email protected] e-mail adresine yapacaklardır. Sınavla ilgili itirazlara ilişkin itiraz değerlendirme raporu http://ik.ptt.gov.tr adresinde yayınlanacaktır. Adaylar, sınav sonuçlarına yapılacak itirazlarda 23 üncü maddede belirtilen hususlara uymak zorundadır.