11 Ağustos 2020 Salı / 21 ZilHicce 1441
Gece modu

ŞOK market bayramda açık mı? ŞOK bugün açık mı?

ŞOK bugün açık mı? ŞOK market bayramda açık mı? sorularının yanıtları araştırılıyor. Kurban Bayramı'nın ilk gününde kurban kesim heyecanı ve akraba ziyaretleri yapılacak. Evlerinde eksikleri olan vatandaşlar eksiklerini gidermek için hangi marketlerin açık olup olmadığını merak ediyorlar. ŞOK market bayram çalışma saatlerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.

12 Ağustos 2019 Pazartesi  09:25 - Güncelleme: 12 Ağustos 2019 Pazartesi 09:25
ŞOK bugün açık mı? ŞOK market bayramda açık mı? sorularının yanıtları tüm ŞOK müşterileri tarafından merak ediliyor. Yeni bir bayram sabahına ulaşmanının mutluluğunu yaşayan müslümanlar kurban kesimi için hazırlıklarına başladılar. Akraba ziyaretlerinin de yapılacağı bugünde evlerindeki eksikleri gidermek isteyen vatandaşlar marketlerin çalışma saatlerini merak ediyorlar. ŞOK market bayram çalışma saatlerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. İşte tüm merak edilenler...
 
ŞOK BUGÜN AÇIK MI? 
ŞOK market Kurban bayramının ilk günü öğlen 12.00 saatlerinde açılacak ve akşam 20.00 saatlerinde kapanacaktır. Bayramın geriye kalan günlerinde normal çalışma saatlerinde açılıp kapanacaktır. 
 

 
ŞOK MARKET HAKKINDA
Türkiye’nin 81 ilinde 6.642’yi aşan mağazamız, 24 dağıtım merkezimiz ve 25.000’e ulaşan çalışanımızla, müşterilerimizin temel ihtiyaç maddelerinin tamamına yakınını “tek yerden” ve evlerine en yakın noktadan karşılamalarını sağlıyoruz.
 
Mağaza ağımızı, müşterilerimize daha etkili ulaşabilmek amacıyla sürekli ve hızlı bir biçimde genişletiyoruz.
 
2015’in başından bu yana her gün ortalama 3 adet yeni mağaza açarak, 2015 yılında net 699 adet, 2016’da 1.000 adet ve 2017’de 1.100 adet yeni mağaza açtık. Müşterilerimize keyifli bir atmosfer yaratmak ve kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla son üç yılda toplam 2.747 adet mağazamızı da yenilemiş bulunmaktayız.
 
Tüketici hafızasında tarihçesi olan ve geçmişte ulusal marka niteliğine sahip Mis, Piyale, Mintax, Evin ve Amigo gibi markalara sahip çıkarak bu değerleri yeniden ekonomiye kazandırdık. Köklü, nostaljik, marka algısı güçlü ve her biri kendi alanında yüksek bilinirliğe sahip bu özgün markaları, uygun fiyatlara müşterilerimize sunuyoruz.
 
Zengin ürün portföyümüzde özgün markalarımız ile ulusal markaları da bir arada bulundurarak, müşterimize daha çok seçenek sunuyoruz ve müşterilerimizin alışveriş ihtiyacının tamamına yakınını karşılıyoruz. Müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunuyoruz.
 
Sebze meyve alanında ki uzmanlığımız ile temin edilen mahsülleri “dağıtım merkezlerimizden mağazalarımıza” 24 saat içerisinde müşterilerimize en taze biçimde ulaştırıyoruz.
 
Kişisel bakım ve temizlik ürünlerinde Türkiye’nin en önemli perakendecilerinden biriyiz. Müşterilerimize bu alanda geniş bir ürün çeşitliliği sunuyoruz.
 
Farklılaşmış iş modelimiz, “her gün düşük fiyat” politikamız ve farklı formattaki kampanyalarımızla müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.
 
İşte bu nedenlerle Şok size ‘Yeter de Artar’ diyoruz.