17 Ağustos 2022 Çarşamba / 20 Muharrem 1444

Survivor Meryem Kasap kimdir? Survivor Meryem nereli, kaç yaşında?

Survivor Meryem Kasap kimdir? Survivor Meryem nereli, kaç yaşında? sorularının yanıtları tüm Survivor takipçileri tarafından merak ediliyor. Ekranların en uzun soluklu yarışma programlarından Survivor için heyecanlı bekleyiş sona eriyor. Gönüllüler ekibinde yarışacak olan Merve Kasap'ın Avrupa Şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Milletler Kupası ve Akdeniz Şampiyonası'nda madalyaları bulunuyor. Survivor Meryem Kasap hakkında tüm merak edilenlere haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz.

15 Şubat 2020 Cumartesi 16:13 - Güncelleme:

Survivor Meryem Kasap kimdir? Survivor Meryem nereli, kaç yaşında? gibi soruların yanıtları tüm Survivor izleyicileri tarafından merak ediliyor. Survivor 2020 için sayılı gün kaldı. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından ünlüler ve gönüllüler kadrosunu paylaştı. Gönüllüler ekibinde yarışacak olan Merve Kasap hakkında da araştırmalar hız kazandı. Merve Kasap'ın Avrupa Şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Milletler Kupası ve Akdeniz Şampiyonası'nda madalyaları bulunuyor. Survivor Meryem Kasap hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz. İşte tüm detaylar..

SURVİVOR MERYEM KASAP KİMDİR?

Survivor 2020 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Meryem Kasap, atletik vücudu ve hırslı yapısıyla en çok dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Azmine ve hırsına güvenen Meryem Kasap kendisini şu şekilde ifade ediyor;

Merhaba ben Meryem Kasap, 1 Mayis 1992 Trabzon doğumluyum. Ailedeki 3 çocuktan en küçüğüyüm. İlkokulda okurken 3 yıl tiyatroyla ilgilendim. Sporla tanışmam lise yıllarında başladı. Lise takımında 2 yıl hentbol oynadım. Daha sonra bireysel spor yapma kararı aldım ve atletizme yöneldim. Bu spora ilk olarak sırıkla yüksek atlama branşıyla başladım. 2-3 yıl bu branşı yaptıktan sonra yaşadığım bir sakatlık sonucu branş değiştirmek zorunda kaldım ve 400 metre branşına geçtim. Bu dönem içinde lise öğrenimimi tamamladım ve Karadeniz Teknik Üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulunu kazandım. Eğitim ve spor hayatımı aynı an da yürüttüm. Kararlılığım ve azmim sayesinde 400 metrede 1 yıl içinde ilk Türkiye Şampiyonluğuna ulaştım ve milli takıma seçildim. Devam eden yıllar içinde bu başarılarım devam etti ve ülkemi sayısız şampiyonalarda temsil etme fırsatı yakaladım. Bu şampiyonalarda Avrupa Şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Milletler Kupası ve Akdeniz Şampiyonası'nda ülkeme madalya getirdim. Bu süreç içinde lisans öğrenimimi tamamladım ve mezun oldum. 12 yıllık spor hayatımın, 8 yılı milli takim sporcusu olarak elit bir düzeyde geçti. Şu an hala aktif spor hayatıma devam ederken aynı kararlılık ve azimle fitness eğitmenliği ve Personal Trainer'lık yapıyorum. Spor geçmişim, hırsım, azmim ve bitmek bilmeyen yüksek enerjim sayesinde Survivor da iz birakanlardan olacağım.