21 Haziran 2024 Cuma / 15 ZilHicce 1445

Survivor yeni yarışmacısı Yunus Emre Özden nerelidir, kaç yaşında? Survivor Yunus Emre Özden kimdir?

Survivor'da Fatma ve Erman'ın diskalifiye olmasının ardından, Survivor kadrosuna katılan Yunus Emre Özden hakkında araştırmalar hız kazandı. Survivor Yunus Emre Özden kimdir? Survivor yeni yarışmacısı Yunus Emre Özden nerelidir, kaç yaşında? gibi soruların yanıtları merak ediliyor. Yunus Emre Özden, 1993 yılında İstanbul Silivri'de dünyaya geldi. 1.85 boyunda, 82 kilo olan Yunus Emre Özden 2 çocuklu ailenin tek oğludur. Genç yarışmacı açık öğretim fakültesi ulaştırma lojistik okuyor. Survivor Yunus Emre Özden'in hayatına dair merak edilenlerin tümüne haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz.

4 Mart 2020 Çarşamba 07:29 - Güncelleme:
Survivor yeni yarışmacısı Yunus Emre Özden nerelidir, kaç yaşında? Survivor Yunus Emre Özden kimdir?

Survivor Yunus Emre Özden kimdir? Survivor yeni yarışmacısı Yunus Emre Özden nerelidir, kaç yaşında? gibi soruların yanıtları tüm Survivor takipçileri tarafından merak ediliyor. Dün akşam Survivor'a yeni yarışmacılar katıldı. Gönüllüler takımına yedek yarışmacılar arasından dahil edilen isimlerden biri de Yunus Emre Özden oldu. Karma dövüş sanatları sporcusu olan Yunus Emre Özden hakkında araştırmalar da hız kazandı. Yunus Emre Özden, 1993 yılında İstanbul Silivri'de dünyaya geldi. 1.85 boyunda, 82 kilo olan Yunus Emre Özden 2 çocuklu ailenin tek oğludur. Survivor Yunus Emre Özden hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz. İşte tüm detaylar.. 

SURVİVOR YUNUS EMRE ÖZDEN KİMDİR?

Yunus Emre Özden, 1993 yılında İstanbul Silivri’de dünyaya geldi. 1.85 boyunda, 82 kilo olan Yunus Emre Özden 2 çocuklu ailenin tek oğludur. Yunus Emre'nin annesi Filiz Özden ev hanımı, babası Kemal Özden ise Silivri - Yenibosna arası hatlarda şoförlük yapmaktadır. Genç yarışmacı açık öğretim fakültesi ulaştırma lojistik okuyor.

Lise hayatında yaşadığı bir rahatsızlık sonucu çok kilolu olduğunu söyleyen yarışmacı, tedavi sonucu aldığım kilolarla çok dalga geçildiği için okul asla sevemediğini ifade ediyor. Bu yüzden tedavisi bitince okul sonrasında şehir stadında koşmaya gitmiş ve 96 kilodan 64 kiloya düşmüş.

17 yaşıma geldiğinde başvuru yaptığı ajanslarla katalog çekimleri yapmaya başladı. 18-19 yaşında fashion weeklerde çıkmaya başladı.

Modelliğin bir parçasının spor olduğunu söyleyen Survivor Yunus, kum torbası başında uzun saatler geçirmiş. Çocukken hep dövüşçü olmayı hayal ettiğini ama ailenin engellediğini söylüyor. Daha sonra salona gelen profesyonel kick boxer güreşçi ve karatecilerle yaptığı antrenmanlarda onlardan daha iyi olduğunu fark etmiş.

Evleneceği kızın babasının daha normal işler yapması için baskı kurmuş. Bu dönemde lise mezunu olması nedeniyle şoförlük yapmış. Sonrasında Silivri'de çeşitli fabrikalarda çalışmış. Geçim sıkıntıları nedeniyle biten evliliğinin ardından MMA dövüşlerine katıldı.

2019'da Türkiye 3.sü, İstanbul 2.si oldu. Yaşadığım yerde çok sevildiğini ve özellikle kız çocuklarına bedava olmak üzere çocuklara dövüşmesini öğrettiğini, modellik ve yardımcı oyunculuk işlerine koşturduğunu söyleyen Survivor Yunus'un bir hayali de aksiyon filmi çekme, dövüş kulüpleri sahibi olma.

MMA federasyonunun bile hocam diyerek hitap ettiği bir manken dövüşçü olduğunu söylüyor. MMA'nın kötülüklerden arınma yolu ve kendi çapında başarısızlıklardan başarılar çıkarma öyküsü olduğunu belirtti.