27 Şubat 2021 Cumartesi / 15 Recep 1442
Gece modu

Vali Cirit,çocuk evi ile yetiştirme yurdunda kalan bir grup öğrenciyi makamında kabul etti.

Artvin Valisi Kemal Cirit, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Evi ile Yetiştirme Yurdu’da kalan bir grup öğrenciyi makamında kabul ederek, yaklaşan Ramazan Bayramlarını kutladı.

25 Temmuz 2014 Cuma 07:00 - Güncelleme: 25 Temmuz 2014 Cuma 16:05

Vali Cirit, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Evi ile Yetiştirme Yurdu’da kalan Yener Berçin, Kadir Kanra, Tuğçe Uçar ile Çimen Yalvaç’ı makamında kabul etti.

Çocuklarla bir süre sohbet eden Vali Cirit,  okuldaki ders notları hakkında bilgi alarak ileride hangi meslek sahibi olmak istediklerini sordu.

Vali Cirit’e teşekkür eden çocuklar ise derslerine daha çok çalışıp kendi ayakları üzerinde durarak ülkeye faydalı birer fert olmak istediklerini dile getirdiler.

Ayrıca Vali Cirit, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğünce 21 Haziran 2014 tarihinde Tokat ilinde düzenlenen Kültür Köprüsü Projesi Türkiye Finalleri’nde Türkiye birincisi olan Tuğçe Uçar’ı bir kez daha tebrik etti.

Uçar’ın birincilik elde ettiği şiiri bir kez daha dinleyen Vali Cirit, Valilik olarak her zaman başarılı öğrencileri desteklediklerini belirterek, başarılar diledi.

Ziyaretin sonunda Vali Cirit, çocukların Ramazan Bayramını kutlayarak çeşitli hediyeler verdi.

Ziyarette, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’nden sorumlu Vali Yardımcısı Hasan Ongu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Adem Karameşe, Yetiştirme Yurdu Müdürü Ali Emre Tuzcu ile Çocuk Evleri Müdürü Ömer Avcı hazır da bulundu.