04 Mart 2021 Perşembe / 20 Recep 1442
Gece modu

Yılbaşı akşamı ekranlarda bunları izleyeceğiz ! İşte saat saat yılbaşı ekranı - 2013

Yılbaşı akşamı ekranlarda şölen var... Kanal D, atv, star tv, Show tv yılbaşı programları belli oldu... Yılbaşını evde geçirenleri keyifli anlar bekliyor...

31 Aralık 2013 Salı 07:00 - Güncelleme: 31 Aralık 2013 Salı 10:59
Yılbaşı akşamı ekranlarda şölen var... Kanal D, atv, star tv, Show tv yılbaşı programları belli oldu... Yılbaşını evde geçirenleri keyifli anlar bekliyor...

2014 yılbaşı akşamı kanal kanal televizyondaki programlar ve yayın akışları açıklandı.

İşte Kanal D, ATV, Show TV, Star TV yılbaşı programları...

KANAL D
Kanal D, yılbaşı akşamında iki özel program yayınlayacak. Tolga Çevik ve Ezgi Mola'yla Komedi Dükkanı-Arkadaşım Hoşgeldin, yılbaşı özel bölümüyle Kanal D'de olacak. Ünlü isimlerin de konuk katılacağı Komedi Dükkanı'yla birlikte Kanal D'nin diğer kozu ise Cem Yılmaz. Cem Yılmaz'ın son gösterisi Fundementals yılbaşı akşamı TV'de ilk kez yayınlanacak.
Cem Yılmaz'ın gösterisi yılbaşı akşamı 20.00'de, Komedi Dükkanı Arkadaşım Hoşgeldin ise 23.00'de ekranda olacak.

STAR TV
Star TV en büyük kozlarından olan O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel bölümüyle ekranda olacak. Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiye'sinde geçen yılbaşında olduğu gibi yine ünlü konuklar sahnede şarkı söylerek jüriyi etkilemeye çalışacak. Saat 20.00'de başlayacak olan O Ses Türkiye yılbaşı özel programının ardından 00.30'da ise Unutulmaz Düetler programı yayınlanacak.

SHOW TV
Show TV'de gündüz kuşağında Gülben Ergen'in programı yılbaşı özel bölümüyle ekranda olacak. Akşam ise saat 20.00'de Güldür Güldür'ün yılbaşı özel skeçlerinden oluşan bölümü ekrana gelecek. Show TV'nin yılbaşı akşamı en büyük kozu ise Sibel Can ve Orhan Gencebay'ın konuk olacağı Bülent Ersoy Show yılbaşı özel programı olacak. Saat 21.00'de başlayacak olan Bülent Ersoy Show'un ardından saat 01.00'de Bir Milyon Kimin yarışmasının büyük finali yayınlanacak.

ATV
ATV'de yılbaşı akşamı Kenan Işık'ın sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasının Ali Şen,Hakan Yılmaz ve Şebnem Bozuklu'nun katıldığı yılbaşı özel bölümü saat 20.00'de yayınlanacak.
ATV yılbaşı akşamı sevilen dizisi Doksanlar'ın yılbaşı bölümünü ise 22.00'de ekranda olacak.

TV 8
Acun Ilıcalı'nın satın aldığı TV 8'de yılbaşı akşamı O Ses Türkiye'nin jüri üyeleri ve 3 Adam programının yıldızları ekranda olacak. Star TV'de de aynı isimlerle yılbaşı programı yapılırken, TV 8'de ise farklı bir formatta ekranda olacaklar.

TRT 1
Seksenler dizisinin yılbaşı özel bölümünü ekrana getirecek olan TRT 1'de yılbaşı eğlence programı ise 23.00'de başlayacak. Beni Böyle Sev oyuncularıyla, Zara ve Mustafa Ceceli'nin katılacağı özel eğlence programında çeşitli sürprizler olacak.

FOX TV
FOX TV'nin yılbaşı için özel hazırladığı yapım Çocuklar Duymasın dizisi oldu. Çocuklar Duymasın yılbaşı özel bölümüyle yılbaşı akşamı 22.45'de FOX'ta olacak. 20.30'da Arkadaşım Max isimli Türk filmi, 22.15'de ise Fatih Portakal ile Ana Haber Bülteni yayınlanacak.

CNBC-E
CNBC-E'de bir yılbaşı klasiği olan The Victoria’s Secret Fashion Show 00.00'da ekranda olacak. Saat 22.00'de ise Madonna konseri yayınlanacak.