05 Mart 2021 Cuma / 21 Recep 1442
Gece modu

3 Adam'da Eser Yenenler'le fena kafa buldular

3 Adam'da Eser Yenenler'le ilgili bir görüntünün ekrana geldiği anın sonunda İbrahim Büyükak’ın yaptığı espiri salonda kahkaha koparttı.

29 Aralık 2013 Pazar 07:00 - Güncelleme: 29 Aralık 2013 Pazar 07:00
Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu Star TV'nin sevilen programı 3 Adam bu hafta 2013'ün son bölümüyle ekranlara geldi. Sanatçı Ferhat Göçer ve Patron Mutlu Son İstiyor filmiyle gündeme gelen Ezgi Mola'nın konuk olarak katıldığı talk şoa yine bol kahkahalı anlar yaşandı. Geceye Ferhat Göçer şarkılarıyla renk katarken oyuncu Tolga Çevik'de sürpriz bir telefon bağlantısı yaparak yayına bağlandı.

KAHKAHA KOPARTAN CEVAP

Gecenin en ilgi çeken anı ise Eser Yenenler'in 10 yıl önce oynadığı bir dizideki görüntülerinin ekrana geldiği anda yaşandı. Video yayına gelmeden önce İbrahim Büyükak Eser'e şaka yollu takılarak 'Kimse yanlış yönlensin istemem lütfen çocuklarınızı yatırın' diye konuştu. Ardından 10 yıl önce Eser'in Aliye adlı dizinin bir sahnesindeki görüntüsü ekrana gelince salonda önce bir kahkaha koptu. Çocukluk hali ekrana gelen Eser'in dizideki masum görüntüsü ve konuşmaları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın başta olmak üzere konukların espirisine neden oldu. Dizinin yayınlanan bölümünde çok az ekrana gelen Eser Yenenler 'Ya beni de ekrana getiren. Bu en az göründüğüm bölüm' diye konuştu. Bunun üzerine İbrahim 'Sen konuştuğunda seni görmüyoruz. Arkadaki vazo bile senden daha fazla göründü' diye cevap verince salonda kahkaha koptu.