13 Nisan 2021 Salı / 1 Ramazan 1442
Gece modu

Bensu Soral kaç yaşında? Bensu Soral kimdir?

Bensu Soral kaç yaşında? sorusunun cevabı, ablası Hande Soral'ın sosyal medyada ikiz kardeşlerinin doğum günü için yaptığı paylaşım sonrası merak edildi. Oyuncu Bensu Soral ve ikizi Bedirhan Soral sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla birbirlerinin doğum gününü kutladı. İkiliye ablaları Hande Soral da katıldı. Peki Bensu Soral kimdir, kaç yaşına girdi?

25 Mart 2021 Perşembe 09:48 - Güncelleme: 25 Mart 2021 Perşembe 09:48

Bensu Soral'ın doğum günü için yapılan paylaşımlar sonrası kim olduğu ve yaşı merak konusu oldu. Organize İşler: Sazan Sarmalı adlı sinema filminde Nazlı Noyan karakterini canlandıran Bensu Soral aynı zamanda, kendisi gibi oyuncu olan Hande Soral'ın da kardeşidir. Güzel oyuncu 2018 yılında iş insanı Hakan Baş'la evlenmişti. Peki, Bensu Soral kimdir? Bensu Soral kaç yaşında? İşte, genç oyuncu hakkında merak edilenler...

Hande Soral, kardeşleri Bensu ve Bedirhan'ın doğum günü için şu paylaşımı yaptı:

Mutlu yıllar diğer yarım Bedirhan Soral ve bizim elimizi bir an olsun bırakmayan aşkımız ablamız Hande Soral! Sizi çok seviyorum." notunu yazdı.

Abla Hande Soral, kardeşleriyle önce ve sonraki hallerini paylaştı. 'Elleriniz hiç ayrılmasın ikizlerim... İyi ki doğdunuz. Sizi çok seviyorum. Not: 2 fotoğraf arası 28 yıldır'

Bensu Soral'ın ikizi Bedirhan Soral ise, "Bu sene eski günlerdeki gibi aynı giyindik bence bu geleneği sürdürmeliyiz, mutlu yıllarımız olsun ikizim" notuyla karşılık verdi.

BENSU SORAL KİMDİR?

Bensu Soral Baş (23 Mart 1991'de Bursa'da doğdu.

Oyuncu Hande Soral'ın kardeşi olan Bensu Soral, İnegöl Turgutalp Anadolu Lisesinden mezundur. Halen Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde grafik üzerine eğitim görmektedir.

Ablası Hande Soral'ın desteğiyle oyunculuğa başlamıştır. İlk defa Yol Ayrımı dizisi ile televizyon ekranlarına çıktı. Aynı zamanda 2008'de vizyona giren Vicdan dizisinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Daha sonra Boynu Bükükler isimli gençlik komedisi dizisinde ana karakterlerin biri olan Miray'ı, 2015'te ise Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Aslı Metiner karakterini canlandırdı.

Ayrıca Murat Dalkılıç'ın "Kader" adlı şarkısına çekilen klipte yer almıştır. Oyuncu 2016 yılında çekilmiş ve büyük reyting toplamış "İçerde" adlı dizide Çetin Tekindor'un canlandırdığı "Kebapçı Celal"in avukatlığını yapan Melek karakterini canlandırmıştır.

2019 yılında Organize İşler: Sazan Sarmalı adlı sinema filminde Nazlı Noyan karakterini canlandırdı.