26 Şubat 2021 Cuma / 14 Recep 1442
Gece modu

Cem Yılmaz'dan kafa karıştıran tweet

Ahu Yağtu’yla boşanma kararı aldığı haberleri karşısında sessiz kalan Cem Yılmaz, dün Twitter’ından imalı bir mesaj yayınladı: “Boş işlerle uğraşmadığınız kendinize ait bir dünyanız olsun.”

26 Aralık 2013 Perşembe 07:00 - Güncelleme: 26 Aralık 2013 Perşembe 09:53
GEÇTİĞİMİZ yılın mart ayında nikâh masasına oturan Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu’nun evliliği üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Geçtiğimiz haftalarda yaşadıkları tartışmanın ardından evlerini ayırdığı haberleri çıkan çiftin anlaşmalı olarak boşanma kararı aldığı konuşuluyor.

Önceki gün Sunset’te buluşup dostça ayrılma konusunda fikir birliğine vardıkları söylenen çift ise iddialar karşısında suskun. Ayrılık konusunda açıklama yapmaya yanaşmayan Cem Yılmaz, dün Twitter’dan yeni yıl mesajı yayınladı. Ünlü komedyenin tweet’i imalıydı: “Yeni yılda hepinize mutluluklar dilerim. Boş işlerle uğraşmadığınız kendinize ait bir dünyanız olsun. Etrafa neşe, mutluluk verin. (Kolay bu)”

700 daireyi nasıl veririm hanıma?

Ayrılık dedikodusu, akıllara Cem Yılmaz’ın boşanma esprisini getirdi. Ünlü komedyen, geçen yıl TİM Show Center’da sahnelediği şovunda “Yeni evliyim ve çok da mutluyum ama Allah korusun, boşanmalarda kadınlar malın-mülkün yarısını istiyor. 700 daireyi nasıl veririm hanıma?” sözleriyle hayranlarını güldürmüştü.

Ofisini taşıyor

Ahu Yağtu’yla tartıştıktan sonra Levent’teki ofisinde kalmaya başlayan Cem Yılmaz’ın, ofisini eve daha yakın bir yere taşıyacağı öğrenildi.