17 Nisan 2021 Cumartesi / 5 Ramazan 1442
Gece modu

Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusu Arif Güloğlu kansere yakalandı

Kanal D'de yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2'nin genç oyuncusu Arif Güloğlu lenf kanserine yakalandı.

30 Mart 2021 Salı 08:53 - Güncelleme: 30 Mart 2021 Salı 08:53

Kanal D'de yayınlanan, Eser Yenenler'in sunuculuğunu üstlendiği Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 bu kez üzücü bir haberle gündeme geldi.

24 yaşındaki Arif Güloğlu, ÇGH 2'nin yeni bölümünde yer almaması ile dikkat çekti.

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; 24 yaşındaki oyuncunun lenf kanseri şüphesiyle tedavi gördüğü ortaya çıktı.

Her şey mart başında Güloğlu'nun rahatsızlanmasıyla başladı. Apar topar Ulus'ta özel bir hastaneye kaldırılan oyuncu akciğerlerinden ameliyat edildi. Doktor Güloğlu'nun şiddetle sigarayı bırakmasını önerdi. Ardından yapılan tetkiklerde de genç oyuncunun lenf kanserine yakalanma ihtimali üzerinde duruldu.

Arif Güloğlu'nun ailesi oğullarının tedavisini memleketleri Ankara'da devam etmesini istedi. Genç oyuncu şu günlerde hastalığıyla ilgili kesin tanının konulmasını bekliyor. Çok Güzel Hareketler 2 ekibinin genç oyuncuya moral vermek için ellerinden geleni yaptığı ve sürekli görüntülü arama yaparak destek verdikleri belirtildi.

ARİF GÜLOĞLU KİMDİR?

Arif Güloğlu, 18 Eylül 1997 yılında Ankara'da dünyaya geldi. 1.73 boyunda, 69 kiloda olan Arif Güloğlu başak burcudur. Ankara'da çeşitli tiyatrolarda bir çok rol üstlendi ve buna İstanbul'da da devam etti. 19 yaşında İstanbul'a yerleşti. Eğitim ve öğretim hayatına burada devam etti. Bir yandan da hayali olan oyunculuk için çabaladı ve 2018 yılında Çok Güzel Hareketler 2 ekibine dahil oldu ve hala orada yer almaktadır.