26 Şubat 2021 Cuma / 14 Recep 1442
Gece modu

Ebru Gündeş ve İbrahim Tatlıses Reza Zarrab'ı ziyaret etti

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ve İbrahim Tatlıses, Metris Cezaevi'ne gitti. Bu arada Reza Zarrab'ın avukatları da ünlü işadamının tutukluluğuna itiraz etti.

DHA30 Aralık 2013 Pazartesi 07:00 - Güncelleme: 30 Aralık 2013 Pazartesi 15:09
Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, 17 Aralık operasyonunda gözaltına alınarak, tutuklanan eşi Reza Zarrab'ı (Rıza Sarraf) Metris Cezaevi'nde ziyaret etti. Saat 13.00 sıralarında cezaevine gelen Gündeş'in içinde bulunduğu cip, giriş-çıkış kapısına sıfır yanaştı. Gündeş'in girişi görüntülenemedi. Saat 14.00 sıralarında çıkan Gündeş, yine kapıya sıfır yanaşan cipe görüntülenmemek için eğilerek ve koşarak bindi. Ancak Gündeş'in bu hareketi kameralardan kaçmadı. Gündeş ile birlikte Sarraf'ın avukatı Şeyda Yıldırım'ın da geldiği görüldü.

TATLISES'İN ARACI CEZAEVİ ARAÇLARIYLA AYNI KAPIYI KULLANDIÖte yandan İbrahim Tatlıses de Metris Cezaevi'ne geldi. Saat 14.00 sıralarında Gündeş'ten birkaç dakika sonra ayrılan Tatlıses'in içinde bulunduğu aracın cezaevi araçlarının giriş-çıkış yaptığı kapıdan çıktığı görüldü.

Tatlıses'in ise kimi ziyaret için cezaevine geldiği öğrenilemedi.

ZARRAB, TATLISES'E ŞARKI SÖZÜ VERMİŞTİ

Reza Zarrab'ın söz yazdığı ve ünlü şarkıcılara bu sözleri verdiği biliniyor. Zarrab'ın ünlü türkücü Tatlıses'e de şarkı sözü verdiği biliniyor.

İbrahim Tatlıses’e verdiği bir şarkıda şöyle yazmış Zarrab: “İşte geldi filmin sonu / Anlamadık neydi konu / Boş ver artık onu bunu / Bir yıldız kaydı.”