26 Şubat 2021 Cuma / 14 Recep 1442
Gece modu

Meryem Uzerli'den yılbaşı mesajı - Can Ateş'e bomba gönderme!

Muhteşem Yüzyıl dizisinden olaylı bir şekilde ayrılan ve anne olmak için gün sayan Meryem Uzerli kişisel facebook sayfasında yeni yıl mesajı yayınladı.

31 Aralık 2013 Salı 07:00 - Güncelleme: 31 Aralık 2013 Salı 11:42
İşte Uzerli'nin eski sevgilisi Can Ateş'e de gönderme yaptığı o mesajı:

Sevgili arkadaşlar size çok güzel bir yeni yıl diliyorum. 2013 benim için farklı bir yıldı ve arkamda bırakabiliyorum diye mutluyum. 2013'te beni yalnız bırakanlara teşekkür ediyorum. Kolay değildi ama onların sayesinde kendimle alakalı, hayat üzerine ve sevgi ile alakalı çok şey öğrendim. Ve yanımda kalanlara, bana hep destek olanlara da teşekkür ediyorum. İyi ki arkadaşlarım var. Özellikle Allah'a bana 2013 yılında özel bir ruh, özel bir insan gönderdiği için teşekkürler... Bu bana 2013'ün en büyük sürprizi ve hediyesi oldu. 2013'ten öğrenebildiğim her şey için teşekkür ediyorum. Tüm mutlu anılarım, tüm gözyaşlarım ve tüm üzüntülerim için... Tüm iyi dilekleriniz, sevginiz ve varlığınız için sizlere de teşekkürler. Eminim 2014'te daha fazla beraber olacağız. Bunun için çok mutluyum.
Yeni yılda, İnşallah bebeğim iyi ve ağlıklı bir şekilde dünyaya gelsin. İnşallah ailem, arkadaşlarım, hepimiz sağlıklı ve iyi olalım. İnşallah günün birinde yine aşık olurum ama bu sefer benim kalbimin değerini bilen iyi kalpli birine... Allah ile güçlü bir bağlantı kuran birine... İnşallah sizi güzel projelerle mutlu edebilirim...