08 Mart 2021 Pazartesi / 24 Recep 1442
Gece modu

Muhteşem Yüzyıl'ın Fatman Sultan'ı Meltem Cumbul'a dolandırıcı şoku!

Piyasadaki dolandırıcılar rol kesmede dizi oyuncularına taş çıkarıyor. Dolandırıcılar yüzünden başı ağrıyan en son ünlü, Meltem Cumbul oldu.

30 Aralık 2013 Pazartesi 07:00 - Güncelleme: 30 Aralık 2013 Pazartesi 11:19
Ünlü tiyatrocu ve oyuncu Meltem Cumbul'un sahip olduğu oyunculuk okulu adına, bir şebekenin dolandırıcılık yaptığı ortaya çıktı. Şebeke kendilerini Meltem Cumbul okul yetkilileri olarak tanıttığı ve kişilerden sizi oyuncu yapacağız diye para aldıkları ortaya çıktı. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Meltem Cumbul konu ile alakam yok dedi.

Dolandırıcıların oyunculuk okulu olan Meltem Cumbul'un adını verip "Sizi dizilerde oynatacağız" diyerek birçok insanın binlerce lirasını aldığı ortaya çıktı. Cumbul, "O kişilerin benimle alakası yok!" diye açıklama yaptı.

Piyasadaki dolandırıcılar rol kesmede dizi oyuncularına taş çıkarıyor. Dolandırıcılar yüzünden başı ağrıyan en son ünlü, Meltem Cumbul oldu. Oyunculuk okulu olan Cumbul'un adını kullanan bazı dolandırıcıların, genç oyuncu adaylarından, "Biz Meltem Cumbul'un okulundanız, onunla çalışıyoruz, sizi dizilerde oynatacağız" diye para aldıkları ortaya çıktı.

Meltem Cumbul'la çalışacaklarını düşünerek dolandırıcılara binlerce lira para kaptıran genç oyuncu adayları kandırıldıklarını anlayınca ünlü oyuncuya ulaştı.

Durumu öğrenen Cumbul, adının böyle bir olaya karışmasından dolayı çok rahatsız oldu. Ünlü sanatçı, mağdurlara "Böyle bir şey yapmam söz konusu değil, o kişilerin benimle hiçbir alakası yok" diye açıklama yaptı.