15 Mayıs 2021 Cumartesi / 3 Sevval 1442
Gece modu

Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam: Covid-19'a yakalanmışım farkında değilim

Yasak Elma dizisinde Ender karakterine hayat veren ünlü oyuncu Şevval Sam, Koronavirüs'e yakalandığını ve farkında olmadığını söyledi. Sürekli test yaptırdıklarını söyleyen Şevval Sam, 'Covid-19'a yakalanmışım, Antikorum yüksek çıktı. Bende varmış farkında değilmişim” dedi.

23 Nisan 2021 Cuma 13:59 - Güncelleme: 23 Nisan 2021 Cuma 13:59

Şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam, magazin muhabirlerine verdiği röportajda, Koronavirüs geçirdiğini fakat haberinin olmadığını açıkladı.

'Yasak Elma' dizisinin oyuncuları Eda Ece ve Şevval Sam, önceki gün Levent'te görüntülendi. Sam, "Ben de Covid-19'a yakalanmışım, atlatmışım, farkında değilim" dedi.

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre; Şevval Sam, "Set güzel gidiyor maşallah Covid-19 vakalarımız da bitti" dedi.

Koronavirüs'ü atlatan oyuncu Eda Ece, "Benim çok ateşim oldu. Hastaneye yatıp solunum kaybedecek kadar şey olmadı. O yüzden çok ağır geçirmedim ama çok öksürük ve ateşle boğuştum" dedi.

Eda Ece, annesi ve babasının iki yıldır evden çıkmadığını söylerken, "Korkuyor tabii insan genciz atlarız filan diye ama annem ve babamı iki yıldır evden çıkarmıyoruz. Aşılarını da oldular iyiler" dedi.

Covid-19'u atlattığını söyleyen Şevval Sam, "Ben de Covid-19'a yakalanmışım, atlamışım farkında değilim. Allah'tan kimseye bulaştırmamışım. Eda'dan bir ay önce ben geçirmişim. Sürekli test yaptırıyoruz antikorum yüksek çıktı. Bende varmış farkında değilmişim" dedi.