7 Aralık 2023 Perşembe / 25 CemaziyelEvvel 1445

Yaz sıcağında Bir Kış Masalı

4. Laleli Fashion Shopping Festivali’ için 300 metrelik podyuma kar yağdırıldı. Yerli-yabancı 60 manken sokak defilesinde kıyafetleri taşıdı.

Magazin Servisi26 Ağustos 2015 Çarşamba 07:00 - Güncelleme:
Yaz sıcağında Bir Kış Masalı

Dünyanın tek açık hava alışveriş merkezi Laleli’ye yaz sıcağında kış geldi. Semtteki ‘Bir Kış Masalı’ konseptli sokak defilesi modayı yakından takip edenlerin büyük beğenisini topladı.

13 ülkeden konuklara sokak şov

Laleli Sanayici ve İş Adamları Derneği (LASİAD) bu yıl gerçekleştirdiği 4. Laleli Fashion Shopping Festivali ile 13 ülkeden gelen misafirlerine ev sahipliği yaptı. Defile için kurulan 300 metrelik rekor uzunluktaki podyum ve kar makinesi ile yağdırılan yapay kar, eğlenceli geceye damga vurdu.

Koreografisini Öner Evez’in yaptığı defilede Tülin Şahin, Merve Büyüksaraç, Ece Begüm Yücetan, Tuba Melis Türk, Begüm Yılmaz ve Ebru Öztürk gibi ünlü modellerin de aralarında yer aldığı 60 yerli-yabancı model LASIAD üyesi markaların ürünlerini tanıttı.

Yurt dışı odaklı pazarların büyümesini ve çeşitlenmesini hedeflemekte olan Laleli Fashion Shopping Festival’e Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Kazakistan, Belarus, Kırgızistan, Özbekistan, Cezayir, Angola, Nijerya, İran, Güney Afrika ve Gana gibi 13 farklı ülkeden alım heyetleri katıldı. Misafirler açık alanda kurulan ve özel olarak tasarlanmış standlarda dünya modasının en yeni trendlerini görme imkanı da buldu.