25 Şubat 2021 Perşembe / 13 Recep 1442
Gece modu

Yılın aşk bombası!

Hasan Şaş'la türkücü Sevcan Orhan'ın sevgili oldukları ispatlandı.

24 Temmuz 2014 Perşembe 07:00 - Güncelleme: 24 Temmuz 2014 Perşembe 10:25
Bir süredir birlikte oldukları iddia edilen futbolcu Hasan Şaş'la türkücü Sevcan Orhan'ın bu fotoğrafı 'sevgili' dedikodularını doğru çıkardı. 
 
Akşam gazetesinin haberine göre, 7 ay önce iki çocuk annesi eşi Sibel Şaş'tan anlaşmalı olarak tek celsede boşanan Hasan Şaş’ın türkücü Sevcan Orhan’la aşk yaşadığı iddiaları ispatlandı. Güzel şarkıcı telefonunun Whatsapp uygulamasına sevgilisi Hasan Şaş’la birlikte fotoğrafını koydu. Bir ay önce basına yansıyan iddialarla ilgili susmayı tercih eden ikili, Orhan’ın boşanma sebebi olarak gösterilmesine tepki göstermişti. Ardından da güzel türkücüyü ‘yuva yıkan kadın’ olarak gösteren haberi yayımlayan kurum ve kişilere dava açmıştı. 
 
Çocuğum olmasa da vicdanım var
 
Dün telefonla ulaştığımız Orhan şöyle konuştu: Hiçbir zaman ilişkimi yalanlamadım. Benim şiddetle karşı çıktığım şey, boşanma sebebi olarak gösterilmemdi. O boşanmanın sebebi asla ben değilim. Bununla ilgili konuşmama nedenim ise iki küçük çocuğun söz konusu olması. Benim çocuğum olmasa da vicdanım var. Yanlış anlaşılmak istemem. Yaşadığımı ben de, Allah da biliyor.