17 Ocak 2021 Pazar / 3 CemaziyelAhir 1442
Gece modu

13 Ocak 2021 Reyting sonuçları: Çarşamba reyting sonuçlarında kim birinci oldu?

Çarşamba akşamı yayınlanan program ve dizilerin arasından hangilerinin daha fazla izlendiği dünün reyting sonuçları neticesinde belli oldu. Dün akşam Benim Adım Melek, Doğduğun Ev Kaderindir, Sadakatsiz yeni bölümleriyle ekranlara geldi. Reytingler TİAK (Televizyon izleme araştırmaları kurumu) tarafından Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülüyor. Peki Çarşamba reyting sonuçlarında kim birinci oldu? İşte 13 Ocak 2021 Reyting sonuçları

14 Ocak 2021 Perşembe 10:40 - Güncelleme: 14 Ocak 2021 Perşembe 10:40

Reyting sıralamasına göre dün en çok izlenen televizyon programı hangisi oldu? Çarşamba akşamı ekranlarda; Sadakatsiz, Benim adım Melek ve Doğduğun ev kaderindir dizileri yayınlandı. Bu yapımlardan hangisinin daha fazla izlendiği, TİAK ölçümleri neticesinde belli oldu. Günlük Reyting sonuçları; Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülüyor. Peki Çarşamba reyting sonuçlarına göre hangi kanal ve program birinci oldu? İşte 13 Ocak 2021 reyting sonuçları…

Çarşamba günü Kanal D’de Sadakatsiz, Tv8’de Doğduğun Ev Kaderindir, TRT1’de Benim Adım Melek, Show Tv'de Güldür Güldür Show (Tekrar), FOX Tv'de Yaparsın Aşkım, Atv'de Beşiktaş-Çaykur Rizespor maçı izleyenleriyle buluştu. Günlük olarak yayınlanan ve Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülen dünün reyting sonuçlarına göre sıralama açıklanıyor. Reyting sonuçları sayesinde, dün akşam en çok hangi dizi veya programın izlendiği belli oluyor.

13 OCAK REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

13 Ocak 2021 Çarşamba günü yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Total'de birinci sırada Sadakatsiz, ikinci sırada Sadakatsiz özet, üçüncü sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber yer aldı.

AB Grubunda birinci sırada Sadakatsiz, ikinci sırada Sadakatsiz özet, üçüncü sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber yer aldı.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 SADAKATSIZ KANAL D

2 SADAKATSIZ (OZET) KANAL D

3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX

4 ESRA EROL'DA ATV

5 BESIKTAS-CAYKUR RIZESPOR ZIRAAT TURKIYE KUPASI KARSILASMASI ATV

6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

7 DOGDUGUN EV KADERINDIR TV8

8 SHOW ANA HABER SHOW TV

9 BENIM ADIM MELEK TRT 1

10 HAVA DURUMU KANAL D

AB İLK 10 PROGRAM

1 SADAKATSIZ KANAL D

2 SADAKATSIZ (OZET) KANAL D

3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX

4 DOGDUGUN EV KADERINDIR TV8

5 BESIKTAS-CAYKUR RIZESPOR ZIRAAT TURKIYE KUPASI KARSILASMASI ATV

6 HAVA DURUMU KANAL D

7 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

8 BENIM ADIM MELEK TRT 1

9 ESRA EROL'DA ATV

10 SHOW ANA HABER SHOW TV