8 Ağustos 2022 Pazartesi / 11 Muharrem 1444

21 Şubat 2021 reyting sonuçları açıklandı! Pazar reyting sıralaması

21 Şubat 2021 reyting sonuçları açıklandı. Pazar günü ekrablarda Arıza, Hercai, Kefaret, Menajerim Ara, Tozkoparan İskender, Tövbeler Olsun ve Survivor kıyasıya yarıştı. Reyting sonuçları, günlük olarak yayınlanan dizilerde; Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülüyor. Peki Pazar reyting sonuçlarında kim birinci oldu? İşte detaylar...

22 Şubat 2021 Pazartesi 10:25 - Güncelleme:

Pazar reyting sonuçları açıklandı. Dün Tv8'de Survivor 2021, TRT1'de Tövbeler Olsun, Show Tv'de Arıza, FOX Tv'de Kefaret, Atv'de Hercai dizisi izleyenleriyle buluştu. Reyting sonuçları, bir televizyon programının ortalama izlenme oranını gösterir. Günlük olarak yayınlanan ve Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülen dünün reyting sonuçlarına göre sıralama açıklanıyor. Buna göre; Pazar reyting sıralamasında kim birinci oldu?

Pazar akşamı Atv, Kanal D, FOX Tv, TV8, TRT1, Kanal 7, Show Tv, Star Tv yayın akışında birbirinden güzel yapımlar ekrana geldi. Reyting sonuçları sayesinde, en çok hangi dizi veya programın izlendiği belli oluyor. İşte dün akşam en çok izlenen kanal ve yapım.

Reyting ölçümleriyle Show Tv, Kanal D, Atv, TRT1, Star Tv gibi kanallarda dün akşam ekranlara gelen dizi, film ve programlar arasında en yüksek izleyici oranına sahip olan belirleniyor. Günlük Reyting sonuçları; Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülüyor.

21 ŞUBAT REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI

21 Şubat 2021 Pazar günü yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Total izleyici grubunda birinciliği Survivor, ikinciliği Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu, üçüncülüğü Kefaret aldı.

AB Grubunda ise birinci sırada Survivor, ikinci sırada Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu, üçüncü sırada Kefaret yer aldı.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 SURVIVOR TV8

2 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX

3 KEFARET FOX

4 A.RIZA SHOW TV

5 SHOW ANA HABER SHOW TV

6 COK GUZEL HAREKETLER 2 KANAL D

7 COK GUZEL HAREKETLER 2 EN IYILER KANAL D

8 KEFARET (OZET) FOX

9 HAVA DURUMU KANAL D

10 HERCAI ATV

AB İLK 10 PROGRAM

1 SURVIVOR TV8

2 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX

3 KEFARET FOX

4 MENAJERIMI ARA STAR TV

5 COK GUZEL HAREKETLER 2 KANAL D

6 A.RIZA SHOW TV

7 HAVA DURUMU KANAL D

8 KANAL D ANA HABER KANAL D

9 KEFARET (OZET) FOX

10 SHOW ANA HABER SHOW TV