Behzat Ç. tekrar başlayacak mı? Behzat Ç. yeni bölümler gelecek mi?

Behzat Ç. yeniden mi başlıyor? Sorusu gündeme bomba gibi düştü. Sevenlerinde büyük heyecan yarattı. Bir döneme damga vuran Behzat Ç, sosyal medyada trend oldu. Behzat ǒde ‘Hayalet’ karakterini canlandıran İnanç Konuk’un, “Behzat diyenler geri gelsin bakalım” paylaşımı ortalığı altüst etti. İnanç Konukçu, akşam saatlerinde bir paylaşım daha yaptı ve Behzat Ç.'nin 97. yeni bölümüyle 6 sezon sonra ekranlara geri döneceğini duyurdu. Behzat Ç. Netflix’te yayın hayatına başlayacak. Peki, Behzat Ç., ne zaman başlayacak? Behzet Ç., kadrosunda kimler var? İşte tüm detaylar…

17 Mart 2019 Pazar  01:07 - Güncelleme: 17 Mart 2019 Pazar 01:07

Bir dönem izleyicilerin gönüllerini fetheden Behzat Ç. ekranlara yenide mi dönüyor? Sorusu sevenlerinde büyük heyecan yarattı. Behzat Ç’de ‘Hayalet’ karakterini canlandıran İnanç Konuk’un, “Behzat diyenler geri gelsin bakalım” paylaşımı ortalığı altüst etti. İnanç Konukçu, akşam saatlerinde bir paylaşım daha yaptı ve Behzat Ç.'nin 97. yeni bölümüyle 6 sezon sonra ekranlara geri döneceğini duyurdu. Peki, Behzat Ç., ne zaman başlayacak? Behzet Ç., kadrosunda kimler var? Behzat Ç. Netflix’temi yayınlanacak? İşte tüm detaylar…

“HAYALET”İ CANLANDIRAN İNANÇ KONUK DUYURDU

 

Sözleşme imzalandı! Ekip işlerinin hepsini teker teker bitirip dönüyormuş gibi görünüyor. Behzat Ç. Harun gibi karakterler hazırda beklerken Hayalet karakterini canlandıran İnanç Konuk Vurgun dizisinin kadrosundan dizi final yapınca ayrıldı ve Netflix'le Behzat Ç. sözleşmesini imzaladı.

 

 

BEHZAT Ç NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

 

Behzat Ç, 1985 yılında Polis Akademisi'nden mezun olmuş, cinayet bürosunda görev yapmakta olan bir polistir. Hizmet verdiği süre içerisinde almış olduğu cezalar nedeniyle hep başkomiser olarak kalmıştır. Ekibinde yer alan diğer polisler Harun, Hayalet, Akbaba, Eda, Emre Selim ve Cevdet ile beraber Ankara'da yaşanan cinayet olaylarını çözmeye çalışmaktadır.

 

BEHZAT HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

 

Ekip işlerinin hepsini teker teker bitirip dönüyormuş gibi görünüyor. Behzat Ç. Harun gibi karakterler hazırda beklerken Hayalet karakterini canlandıran İnanç Konuk, Vurgun dizisinin kadrosundan dizi final yapınca ayrıldı ve Netflix'le Behzat Ç. sözleşmesini imzaladı. Seda Bakan'ın hamileliği sebebiyle, dizide Harun karakterinden hamile olarak devam edeceği ve dizi çekimleri tamamlanınca doğuma gideceği söyleniyor. Dizinin hayranları Harun'un baba olma heyecanını izleyecek. Behzat Ç. çekimlerine gelecek günlerde başlanacak ve ilk çekim gününü Netflix duyuracak.

 

BEHZAT Ç OYUNCULARI KİMLER?

 

Behzat Ç'nin oyuncu kadrosu şöyle;

 

Erdal Beşikçioğlu: Behzat Ç

Ahmet Uğurlu: Aziz

Canan Ergüder: Savcı Esra

Seda Bakan: Eda

Ege Aydan: Şevket

Fatih Artman: Harun

Hakan Hatipoğlu: Selim

İnanç Konukçu: Hayalet

Eray Eserol: Tahsin

Mine Tuga: Suna

Ilımlı muhalif gruplar, esir düşen 2 savaşçılarını takasla kurtardı

Hayalet avcı uçağı tanıtıldı
Hayalet avcı uçağı tanıtıldı

Hayalet avcı uçağı tanıtıldı

Bu kuş 49 bin yaşında
Bu kuş 49 bin yaşında

Bu kuş 49 bin yaşında

Türkiye'de bir ilk oldu, ihraç edilecek
Türkiye'de bir ilk oldu, ihraç edilecek

Türkiye'de bir ilk oldu, ihraç edilecek

Mehmet Aslan, 'Tweetleri şoförüm attı' dedi, savcılık harekete geçti
Mehmet Aslan, 'Tweetleri şoförüm attı' dedi, savcılık harekete geçti

Mehmet Aslan, 'Tweetleri şoförüm attı' dedi, savcılık harekete geçti