13 Mayıs 2021 Perşembe / 1 Sevval 1442
Gece modu

Diriliş Ertuğrul 138.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diriliş Ertuğrul 137.son bölüm izle büyük şok!

Diriliş Ertuğrul 138.yeni bölüm 1 ve 2 fragmanı yayınlandı mı? Diriliş Ertuğrul 137. son bölümü ile izleyenlerin adeta nefesini kesecek. Diriliş Ertuğrul 137.son bölümün de alınacak kayı obasını basmaya gider. Dragos yine hain planlar içindedir ve Ertuğrul’u yanlış yönlendirmektedir. Ertuğrul Bey’in Moğollar ile yapacağı savaş öncesi yaşanan olaylar izleyici kitlesini ekranlara kitleyecek. Milyonlarca izleyicisi bulunan TRT 1 in Reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul un 137.son bölümünde bugün neler olacak? 138.yeni bölüm fragmanları yayınlandı mı? Haberimizde bulabilirsiniz…

12 Mart 2019 Salı 15:29 - Güncelleme: 12 Mart 2019 Salı 15:29

Diriliş Ertugrul 138.yeni bölüm 1. ve 2. Fragmanları yayınlandı mı?  137.son bölümün de yine izleyenleri heyecan ve aksiyon dolu sahnelerle izleyicinin nefesini kesmeye devam ediyor. İzleyicilerin merakla bekledikleri 138.yeni bölüm fragmanında heyecan yine hat safada oldu. Diriliş Ertuğrul da Ertuğrul Bey yine tüm hainlerin planlarını bozacak ve Alıncağı öldürecek. Sultan Baybarsla iş birliği yaparak Moğulların Anadolu ya girmesini yasaklayacak. Anadolu’da huzuru ve refahı sağlayacak. Ertuğrul Bey’in Moğollar ile yapacağı savaş öncesi yaşanan olaylar izleyici kitlesini ekranlara kitleyecek. İşte Diriliş Ertuğrul dizisinin 137.son bölümü ile 138.yeni bölüm 1. ve 2. fragmanları  ayrıntıları….

Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanan 137. bölüm fragmanıyla izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Sırma, Selcan Hatun’u öldürmek için hançerini çekmişti. Kendini savunan Selcan Hatun ise hançeri Sırma’ya saplamıştı. Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden anlar yaşatacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL FRAGMANLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 137. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Diriliş Ertuğrul 137.bölümünde; Moğolların hain planları sonucunda Kayı obasını basan Alıncak, Osman’ı kaçırmıştı. Ertuğrul Bey ise İlbilge ve kurduğu oyunla Komutan Alıncak’tan gizlice bilgiler toplarak Osman’ın yerini bulmuş ve onu kurtarmıştı. Alıncak ise Osman’ın kaçırıldığından habersiz olduğundan Ertuğrul’a hanlı pazarda hain bir tuzak kurmuştu. Ertuğrul Bey ise kurulan bu tuzağı fark edip, Alıncak’ın ondan istediği gizli sanığın içini boşaltmış Artuk Bey’in de planıyla hanlı pazarda Alıncak ve adamlarını gafil avlamıştı. Elinde koz olarak kullanacağı bir şey bulamayan Alıncak, Ertuğrul Bey’in kaybolan vergileri geri getireceğini söylemesiyle Ertuğrul Bey’e obasını geri vermiş ve yeniden anlaşmak zorunda kalmıştı.

Obada ise Moğolların gölgesinde hüküm sürdüren Sırma, Selcan Hatun’u öldürmek için hançerini çekmişti. Kendini savunan Selcan Hatun ise hançeri Sırma’ya saplamıştı. Peki Sırma yaşayabilecek mi? Bu meseleyi duyan Beybolat Bey ne yapacak? İlbilge’nin yardımıyla zindandan kaçan Süleyman’ın akıbeti ne olacak?

 

SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ