24 Temmuz 2021 Cumartesi / 14 ZilHicce 1442
Gece modu

Ekrem Dumanlı'dan kendini kurtarma planı!

Gazeteci tokatlayan Ekrem Dumanlı'nın bu vahim olayı unutturmak için korkunç bir plan içinde olduğu iddia edildi.

STARGAZETE.COM20 Kasım 2014 Perşembe 07:00 - Güncelleme: 20 Kasım 2014 Perşembe 15:42
Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı'nın ve paralel yapının, TÜYAP Kitap Fuarı'nda kendisine soru soran Yeni Akit Gazetesi muhabiri Mehmet Özmen'e attığı tokatı unutturmak için kendini aklama planı hazırladığı ileri sürüldü.
 
Kuşçubaşı Eşref mahlasıyla yazan ve kısa zamanda on binlerce takipçi kazanan sosyal medya fenomeninden, Twitter'da Ekrem Dumanlı'yla ilgili olarak bomba bir iddia geldi.                                  

 
Kuşçubaşı Eşref Twitter'da,  Gülen Örgütü'nün Ekrem Dumanlı'nın çizilen imajını düzeltmek ve mağrur bir adamdan mağdur bir adam üretmek için yeni bir plan içinde olduğunu yazdı. Gazeteci Mehmet Özmen'e saldıran Dumanlı'nın köşesinde "Cumhurbaşkanı'nın akrabası olan Serhat ve Berat Albayrak beni hedef gösteriyorlar" şeklinde bir yazı yazacağını söyleyen Kuşçubaşı Eşref, Dumanlı'nın can güvenliğinin kalmadığını duyuracağını ileri sürdü. Kuşçubaşı Eşref, daha sonra AK Parti içinde kimliğini gizlemiş bir paralel yapı elemanının Ekrem Dumanlı'ya saldıracağını ve Zaman gazetesi Genel Yayın Yönetmeni'nin gazeteciye dayak atması skandalının böylece kapatılacağını iddia etti.
 
İşte Kuşçubaşı Eşref'ın o tweetleri: