06 Mart 2021 Cumartesi / 22 Recep 1442
Gece modu

Acun'a şok!Zorla getirilecek

Survivor Yarışması'nın 2'nci sezonunda kıyasıya mücadele veren Taner Tarlacı ile yapımcı Acun ılıcalı arasındaki hakaret davası başladı. Mahkeme ilk duruşmaya katılmayan Ilıcalı hakkında zorla getirilme kararı verdi.

30 Aralık 2013 Pazartesi 07:00 - Güncelleme: 30 Aralık 2013 Pazartesi 07:55
Acun Ilıcalı, geçen Mart ayında Survivor yarışmacılarından Taner Tarlacı'nın alacağını tahsil etmediği iddia ederek tehdit ve hakarette bulunduğu iddiasıyla dava açtı. Ilıcalı, Tarlacı'nın "100 milyarı ödemediğiniz takdirde düşman olacağız", "Borcunuzu ödemezseniz olacaklardan ben sorumlu olmam", "Bu artık kan davasına dönüştü", "Sakallarımı zorla kestirirken 400 milyar almasını biliyorsunuz", "Yakanızı bırakmayacağım, bir gün delirir ofisinizi basarım" şeklinde tehdit içerikli mesajlar yolladığını öne sürdü.

ŞİKE İLE ELENDİM

Tarlacı ise ifadesinde, adada 70 gün kaldığını anlatarak, "Bu süre boyunca sakalımı kesmedim. Yarışmanın finalinde şike ile elendim. Acun Ilıcalı sakalımı kesmemi istedi ancak kabul etmedim. Yanında çalışan Esat, kesersem 100 bin TL vereceklerini söyleyince kestim. Ilıcalı sayemde bir tıraş köpüğü markasından 400 bin TL kazandı. Param ödenmeyince mesaj yolladım. Kimseyi tehdit etmedim, param ödenirse uzlaşırım" dedi. Taner Tarlacı hakkında ‘tehdit' suçundan 6 aydan 2 yıla kadar hapis cezası isteniyor. Acun Ilıcalı hakkında ise usulüne uygun tebligat yapılmasına rağmen duruşmaya katılmadığı gerekçesiyle zorla getirilme kararı çıkarıldı.