Kızım 29. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızım 28. Son bölüm Demir, Öykü ve Candan’ın bulunduğu ev ateşe veriliyor!

Kızım dizisinin 29. yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Kızım’ın 28. son bölümünde Cemal trafik kazası geçirir ve hastaneye düşer. Öykü, Cemal’in ilik vermemek için kaçtığını düşünür. Kahvaltı masasına babasına “Bana kötülük olsun diye ilik vermekten vazgeçti değil mi?” diyor. Uyanan Cemal ise “Bu iliği vermeden hiçbir yere gitmem kardeş.” diyerek sözünü yeniliyor. Öykü ameliyata girer. Demir Cemal’a “Sen kızıma umut oldun. Ve bunu kendi isteğinle yaptın. Belki de şu an elimiz kolumuz bağlı çaresizce bekliyorduk.” diyor. Demir, Cemal'e minnettar oluyor. Demir ile Uğur'un başı büyük belada ve Demir, Öykü ile Candan evdeyken evleri ateşe veriliyor. İşte Kızım 29. Yeni bölüm fragmanı ve 28. Son bölümünden ayrıntılar…

19 Nisan 2019 Cuma  16:24 - Güncelleme: 19 Nisan 2019 Cuma 16:24

Kızım 29. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızım’ın 29. yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Kızım’ın son bölümünde Uyanan Cemal ise “Bu iliği vermeden hiçbir yere gitmem kardeş.” diyerek sözünü yeniliyor. Öykü ameliyata girer. Demir Cemal’a “Sen kızıma umut oldun. Ve bunu kendi isteğinle yaptın. Belki de şu an elimiz kolumuz bağlı çaresizce bekliyorduk.” diyor. Uğur Demir’e polise ne anlatacaklarını soruyor. Demir gerçeği anlatmak istiyor fakat Uğur’un uyarısını dikkate alıyor. Cemal ise Öykü'ye iliğini vermeden ölmeyeceğini söyler. Uğur ve Demir, Ahmet denen adamla başlarını derde sokar. Ahmet ve adamları Demir ve ailesi evdeyken, evi yakıyor. İşte Kızım 29. Yeni bölüm fragmanı ve 28. Son bölümünden ayrıntılar…

KIZIM 29. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

TV8’in sevilen dizisi Kızım’ın 29. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlandığı gibi haberimize eklenecektir.

KIZIM SON BÖLÜM İZLE

 

KIZIM SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 28. BÖLÜM ÖZETİ

Öykü, Cemal'in kendisine bilerek ilik vermemek için kaçtığını düşünürken Demir, Cemal'in gerçekten kaza yaptığını Öykü'ye anlatır. Cemal ise Öykü'ye iliğini vermeden ölmeyeceğini söyler. Uğur ve Demir, Ahmet denen adamla başlarını derde sokar. Ahmet'in adamları Demir ve ailesi evdeyken evi yakar.

KIZIM DİZİSİ KONUSU

Öykü sekiz yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince, daha önce hiç görmediği babası Demir'i bulmak zorunda kalır. Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir, Öykü'nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak o gün tanıştığı Öykü'yle yaşamayı istememektedir.

Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü'den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü'nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

KIZIM DİZİSİ OYUNCULARI

LEYLA LYDİA TUĞUTLU (CANDAN HOŞGÖR)

29 Ekim 1989 tarihinde Berlin’de dünyaya gelen Leyla Lydia Tuğutlu, İlkokula Türkiye’de başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatuvar da yarı zamanlı olarak devam etti. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansında çalıştı. İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisidir. Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir. Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışmasında Leyla Lydia Tuğutlu birinci oldu.

İlk oyunculuk deneyimini Es-Es dizisinde İrem karakteri ile tattı. Ardından pek çok dizi ve film projesinde yer alan Tuğutlu, Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu’nun kardeşi rolündeki Songül karakterini canlandırdı. Ardından Kiralık Aşk dizisinde İz karakterini canlandırdı. Delibal filminde Çağatay Ulusoy ile başrolü paylaştı. Sonra ise Tatlı İntikam dizisinde Pelin karakterini ve Kerem Bürsin ile başrolü paylaştığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Derin karakterini canlandırdı.

BEREN GÖKYILDIZ (ÖYKÜ)

2009 yılında dünyaya gelen ekranların minik yıldızı Beren Gökyıldız, İlköğretim düzeyinde eğitimine devam etmektedir. İlk oyunculuk deneyimini Fox TV ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi ile edinen Beren, sergilediği performans ile herkesin beğenisini kazanmıştır. Çocuklardan oluşan kadrosu ile komedi skeçlerine yer veren program Güldüy Güldüy Show’da yer almıştır. 2017 yılına gelindiğinde Cansu Dere, Vahide Perçin ve Gonca Vuslateri gibi başarılı isimlerin yer aldığı Anne dizisinde başrol oynamıştır. Ekranların en genç yeteneklerinden biri olan Beren Gökyıldız, TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Kızım adlı projede Buğra Gülsoy ve Leyla Lydia Tuğutlu ile başrolü paylaşacaktır.

BUĞRA GÜLSOY (DEMİR)

22 Şubat 1982 Ankara doğumlu olan Buğra Gülsoy, tiyatro, film ve dizi oyuncusu olup ilk, orta ve lise eğitimini Ankara'da tamamlamıştır. Buğra Gülsoy, ilk sahne deneyimini 13 yaşında yaşamıştır. Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin mimarlık bölümünden 2004 yılında mezun olmuştur. İlk kez 2008 yılında yayınlanan Hepimiz Birimiz İçin adlı dizi filmin başrol oyuncusu olarak Nazım karakteri ile Türk izleyicilerinin karşısına çıkan Buğra Gülsoy, dizinin ardından yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül`ün yaptığı Güneşi Gördüm filminde Berat karakteriyle beyazperdeye adım attı.

Unutulmaz adlı dizide Tolga karakterini canlandıran Gülsoy, Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinde bir sezon boyunca Vural karakterini canlandırmıştır. Buğra Gülsoy, Kuzey Güney isimli dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolleri paylaşmış ve bu dizide Güney Tekinoğlu karakterini canlandırmıştır. Sonrasında TRT 1’de yayınlanan Eski Hikâye dizisinde başrol oynamıştır ve Mete karakterini canlandırmıştır. Buğra Gülsoy, daha sonra Aşk Yeniden adlı dizide Özge Özpirinçci ile başrolü paylaşmıştır.

 

İran'da 5,7 büyüklüğünde deprem! Sınır köyünde kerpiçten yapılan bazı evler yıkıldı

Hafter yargılanacak! Mal varlıklarına el konulacak
Hafter yargılanacak! Mal varlıklarına el konulacak

Hafter yargılanacak! Mal varlıklarına el konulacak

İki ülke arasında yeni kriz! ABD: Çin'e karşılık vereceğiz
İki ülke arasında yeni kriz! ABD: Çin'e karşılık vereceğiz

İki ülke arasında yeni kriz! ABD: Çin'e karşılık vereceğiz

İthalatı yasaklandı
İthalatı yasaklandı

İthalatı yasaklandı

Cenazeleri Türkiye'ye getirildi
Cenazeleri Türkiye'ye getirildi

Cenazeleri Türkiye'ye getirildi