29 Kasım 2023 Çarşamba / 17 CemaziyelEvvel 1445

Bayramın ‘temizlikçi’ misafiri

Kurban bayramı yaklaşırken, her bayram olduğu gibi her evde ‘Temizlik’ telaşı da başladı. Modern, şehirli kadınların ‘ev temizliği’ne artık belediyelerde özel şirketlerde yardım ediyor.

13 Eylül 2015 Pazar 07:00 - Güncelleme:
Bayramın ‘temizlikçi’ misafiri

Kurban Bayramı yaklaşırken her evde geleneksel hale gelen bayram temizliği özellikle çalışanlar için en büyük problemlerin başında geliyor. Kurban Bayramı öncesi ve sonbahara girerken perdelerini, halılarını yıkatmak, duvarlarını sildirmek ve evini baştan aşağıya pırıl pırıl görmek isteyenlerin imdadına, özel temizlik şirketleri yetişiyor. Bunlardan biri olan Temizlikyolda.com bayrama sayılı günler kala evinin temizliğini nasıl yapacağını dert edenler için tek tık mesafesinde pratik bir seçenek.

Temizliğe dair hizmet verebilecek tüm şirketleri tek bir noktada toplayan temizlikyolda.com ile mekan, ev ve işyeri temizliği, halı, perde temizliği, kuru temizleme gibi pek çok kategorilerde sipariş verme olanağı sunuyor. İhtiyaç duyulan hizmete göre site üzerinden doldurulan “Temizlik Sipariş formu” ile sipariş işlemi gerçekleşiyor. Ev temizliği, temizlikyolda.com üzerinden yapılabiliyor.

Temizliği geliyorlar

Web sitesi üzerinden ihtiyaca ve lokasyona göre sunulan alternatif firmalardan biri tercih edilebiliyor. Ödeme, kapıda hizmet sunan firma temsilcisine nakit veya kredi kartı ile yapılabiliyor. Alınan ücretler ise evin büyüklüğüne ve tercih edilen firmaya göre değişiyor.

İstanbul başta olmak üzere 8 il ve Kıbrıs’ta 500 civarı üye işyeri ile  hizmet veren www.temizlikyolda.com sitesinin 10 binden fazla üyesi bulunuyor. Temizlikyolda.com, her 100 TL üzeri alışverişe 25 TL’lik indirim de yapıyor. Her kullanıcının 1 defa kullanabileceği ilk siparişine özel bu kuponun kodu ‘’ ilksiparis25 ‘’ Kuponun geçerlilik tarihi ise 01 Ağustos 2015 -  01 Kasım 2015 ve tüm temizlikyolda.com hizmetlerinde geçerli.