08 Mart 2021 Pazartesi / 24 Recep 1442
Gece modu

CHP'li Ensar Öğüt'e 'Ekmeleddin İhsanoğlu' tepkisi!

CHP Milletvekili Ensar Öğüt’ün seçim çalışması yaparken yanına yaklaşan bir köylü vatandaş, '100 yıllık parti içerisinde aday yok muydu da bu adamı getirdiniz' diye tepki gösterdi.

30 Temmuz 2014 Çarşamba 07:00 - Güncelleme: 30 Temmuz 2014 Çarşamba 11:15
Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı Seçimleri için Ardahan Merkeze bağlı Değirmenli köyünde seçim çalışması yapan CHP Milletvekili Ensar Öğüt ile CHP, MHP ve DSP teşkilatından olan parti yetkililerinin önüne geçen Değirmenli köyü halkından Saim Karabulut, ’’100 yıllık parti içerisinde aday yok muydu da bu adamı getirdiniz’’ diyerek tepki gösterdi. Kısa süreli çıkan tartışmanın ardından partililer seçim çalışmalarına devam ettiler.
 
Tepki gösteren Saim Karabulut isimli vatandaş, CHP köklü bir parti ve bunlar CHP veya MHP’nin içerisinde öyle yetişmiş bir insan yok muydu ki bulup getirip koymadılar da Suudi Arabistan’ın, İngiltere’nin, Amerika’nın desteklediği birini getirdiler dedi.
 
Karabulut, ’’Ben Değirmenli köyü halkından emekli tapu müdürü Sayım Karabulut, şimdiye kadar yapılan bu kadar hizmeti görmemişler, gelmişler şimdi de köyde cahil halkı kandırmaya çalışıyorlar. Bu köy hayatta sola oy vermemiştir ve vermeyecekte. Oyumu da Erdoğan’a vereceğim. CHP köklü bir parti ve bunlar CHP veya MHP’nin içerisinde öyle yetişmiş bir insan yok muydu ki bulup getirip koymadılar da Suudi Arabistan'ın, İngiltere'nin, Amerika'nın desteklediği birini getirdiler. Bu adam İsrail’i bir gün kınadı mı, Mısır’ı bir gün kınadı mı, oradaki diktatörleri kınadı mı, bunun da sonu odur ve tutmaz ve inşallah ta tutmayacak. Erdoğan'ın yolu izi açık olsun ve oyum da açık açık Erdoğan’ın dır.’’