4 Ağustos 2021 Çarşamba / 25 ZilHicce 1442
Gece modu

Abdullah Avcı: Hedefimiz tabii ki zirve

Trabzonspor'un yeni teknik direktörü Abdullah Avcı B.B Erzurumspor'a karşı ilk maçında ilk galibiyetini aldı. Maç sonrasında açıklamalarda bulunan Avcı, 'Trabzonspor her zaman zirvede olmak ister ve bizim de hedefimiz tabii ki zirve.' diye konuştu.

22 Kasım 2020 Pazar 21:36 - Güncelleme: 22 Kasım 2020 Pazar 21:37

Trabzonspor'un başında ilk maçına çıkan ve ilk galibiyetini alan Abdullah Avcı, Erzurumspor maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.

"Bazen böyle de kazanacağız" diyen Avcı, "İlk yarısı farklı, ikinci yarısı farklı bir maç oynadık. Gole kadar istediğimiz opsiyonları kullandık ancak daha sonra düşmeye başladık. İkinci yarıda rakip Erzurumspor üstümüze geldi, pozisyonlar yakaladı ama bundan da çıkartacağımız dersler var. Bazen böyle de kazanacaksın. Kazanma isteği, arzusu... Bazen top rakipteyken kazanacağız, bazen böyle olacak. Eksiklerimiz var, çok fazla yol almamız gereken yol var ve tüm parçaların yerine oturması zaman alacak. Kazanırken de nasıl kazandığımıza bakacağız. Bardağın dolu tarafı, gol yemeden kazanan bir takımımız var" şeklinde konuştu.

"TRABZONSPOR HER ZAMAN ZİRVEDE OLMAK İSTER"

Trabzonspor hedefinin her zaman zirve olduğunu dile getiren Avcı, "Yukarısı, aşağısı diye bir durum yok. Her hafta ayrı ayrı gideceğiz, önce önümüzdeki maça bakacağız ve daha sonra devre arasında bir değerlendirme yapacağız. Trabzonspor her zaman zirvede olmak ister ve bizim de hedefimiz tabii ki zirve. Sahada kendimi çok iyi hissediyorum, maçı kazanmak, hele Trabzon'da ilk maçı kazanmak keyif verici bir durum; soyunma odasındaki enerjiden de memnunum." dedi.