08 Mart 2021 Pazartesi / 24 Recep 1442
Gece modu

Alanyaspor'dan Bandırmaspor'a

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Bandırmaspor, PTT. 1 Lig takımlarından Alanyaspor'un kalecisi Ethem Bayburt ile iki yıllık sözleşme imzaladı..

27 Temmuz 2014 Pazar 07:00 - Güncelleme: 27 Temmuz 2014 Pazar 14:25

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Bandırmaspor, PTT. 1 Lig takımlarından Alanyaspor'un kalecisi Ethem Bayburt ile iki yıllık sözleşme imzaladı..

Bandırmaspor Sportif Direktörü Serdar Samatyalı, Özsoylar İş Merkezi'nde düzenlenen imza töreninde, Bolu'da yapacakları ikinci etap çalışmaları öncesinde teknik heyetin belirlemiş olduğu mevkilere oyuncu alınmasıyla ilgili görüşmelerinin sürdüğünü söyledi.

Öncelikli olarak iki forvet ve bir kaleci eksiklerinin bulunduğunu dile getiren Samatyalı, "Ethem Bayburt'un transferiyle kaleci eksikliğimizi kapattık. İki forvet oyuncusuyla görüşmelerimiz devam ediyor. İkinci etap çalışmaları öncesinde bu iki transferi de gerçekleştirerek kampa tam kadro başlamak istiyoruz" dedi.

Bayburt ise geçen yıl Alanyaspor'da şampiyonluk yaşadığını belirterek, "Takımımız, PTT 1. Lig'e yükseldi. Bandırmaspor'da da şampiyonluk yaşamak istiyorum. İnanıyorum ki, Bandırmaspor, uzun süreden beri kapısından döndüğü PTT 1. Lig'e bu yıl çıkacaktır. Bunun için elimden gelen her şeyi yapacağım" diye konuştu.