22 Ekim 2021 Cuma / 16 RebiülEvvel 1443

Atletico Madrid Hakan Çalhanoğlu'nun peşinde

Milan ile sözleşmesi sona eren ve şu anda boşta olan Hakan Çalhanoğlu için La Liga Şampiyonu Atletico Madrid'in devreye girdiği öğrenildi.

14 Haziran 2021 Pazartesi 09:25 - Güncelleme: 14 Haziran 2021 Pazartesi 09:25

A Milli Takımın ve Milan'ın başarılı futbolcusu Hakan Çalhanoğlu'na teklif yağmaya devam ediyor. 2020 Avrupa Şampiyonası için milli takımla Bakü'de bulunan yıldız oyuncu, Milan'da sona eren sözleşmesini henüz uzatmadı.

Geleceği belirsizliğini koruyan Hakan Çalhanoğlu, Milan'ın yeni sözleşme tekliflerini değerlendirme aşamasında. Şu an için serbest oyuncu statüsünde bulunan milli yıldız, gelecek sezon için başka bir kulübe bedelsiz olarak katılabilir.

Daha önce Serie A ve Premier Lig ekiplerinin de talip olduğu söylenen Hakan Çalhanoğlu'na son talip İspanya'dan geldi.

Diego Simeone yönetiminde Real Madrid ve Barcelona'yı geride bırakarak LaLiga şampiyonu olan Atletico Madrid, milli yıldıza teklifte bulundu.

MİLAN 3 MİLYON EURO NET VE 3 MİLYON EURO BONUS TEKLİF ETTİ

İtalyan basınından Sky Italia'nın haberine göre, Milan'da yıllık 2.5 milyon euro kazanan Hakan Çalhanoğlu için yıllık 3 milyon euro net ve 3 milyon euro bonus teklif edildi.

Milan ise Hakan Çalhanoğlu'na yeni kontrat görüşmelerinde 4 milyon euroya kadar çıkmıştı. Haberde yer alan bilgilere göre, İspanya'ya taşınmayı düşünmeyen Hakan, İtalya'da kalarak teklifleri değerlendirmek istiyor.

Fanatik